2733
2739
عنوان

فیبروآدنوم دارم و خیلی نگرانم. مامانای با تجربه...

| مشاهده متن کامل بحث + 33805 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی گفته فیبرو آدنوم حتما باید عمل بشه؟من دوتا سینم پر از فیبرو آدنومه حتی چندتاش خیلی بزرگه الانم باردارم قبلا نمونه دادم دکتر جراح گفت فقط هر ۶ ماه چک می کنیم که سال اول هی اضافه شد الان دوساله ثابت مونده و دکترم بهم گفت هیچ فرقی با آدمی که توده نداره ندارم تو بارداری هم قطعا بزرگتر و دردناک‌میشه اصلا مهم نیست

2731
ببخشید شما توده ریز سینتون از بین رفتن ؟ منم مثل شما هستم دارم دق میکنم  

بله عزیزم ، پرهیز غذایی داشتم و اگر قصد بچه دار شدن فعلا ندارید ، هفته ۳ بار چای ترش رقیق بخورید و پرهیز استروژن بکنید ، یعنی هرچی استروژن داره و کیست تحریک میکنه قطع کنید . ۲ ماه رعایت کنید بعد برید سنو خودتون نتیجه رو میبینید 

من لب به هرچی استروژن داشت نزدم ولی سینه هام اوکی شد به جاش

البته قبلش با دکتر مشورت کنید شاید شرایط شما فرق بکنه خدایی نکرده جای دیگه تون به خاطر این رژیم بهم نریزه مدیونتون بشم 

من به خاطر همین توصیه های دیگران و تحقیق نکردن خودم رازیانه میخوردم بعدش اینجوری شدم البته سویا و کنجدم میخوردم که همشون سرشار از استروژن و عامل اصلی پرولاکتین بالا و کیست و توده و خدای نکرده سرطان ها ، رازیانه لب نزن به هرکی که ددسش داری هم بگو لب نزنه بیچاره میشه من ۲ سال زندگیم جهنم بود خدا بهم رحم‌کرد چند ماه بیشتر نخوردم وگرنه کار به جاهای باریک میکشید ، خاصیت زیاد داره ولی مضراتش زندگی آدم نابود میکینه ولی اینو هیچکس به آدم نمیگه فقط میگن رازیانه خوبه بخورید 

واسه منم دعاکنید خیلی فقط توده هاتون رفع شدن کامل ؟  

حتما عزیزم ، البته من آخرش نفهمیدم توده بودن یا کیست ، چون بعد رژیم رفتم سنو گفت فقط دوتا کیست خیی ریز هست ، توده هیپواکو نیست اصلا ، من میگم شاید سنو اولیم کیستو توده تشخیص داده باشه ، ولی ماه پیش رفتم کیست ها هم نبود ، با دکترت مشورت کن برای این رژیم اگر اوکی داد بگیر ، ان شالله همشون میره ولی حتما با دکترت مشورت کن یه وقت نزنی جای دیگه رو ناقص کنی رو حرف من 

2738
حتما عزیزم ، البته من آخرش نفهمیدم توده بودن یا کیست ، چون بعد رژیم رفتم سنو گفت فقط دوتا کیست خیی ر ...

دکتر من میگه رژیمی خاصی نداره همین منم چندتا کیست و توده دارم تو سینم بخاطر همین تزسیدم 

پزشک شما کی هستن ؟ تهرانید ؟ پیش چندتا دکتر رفتم ولی هیچکدوم رژیم ندادن 

نمیگم رژیم میدن   و میگم بگو میخوام پرهیز غذایی کنم یه مدت مواد غذایی دارای استروژن نخورم ، بگو شنیدم روی کوجیک شدن کیست و توده تاثیر داره ، بگو برام ضرر نداره ؟ اگر گفت نه برو تو نت مواد غذایی دارای استروژن سرچ کن و اونا رو نخور ، من تهرانم ولی پیش دکتر خاصی نمیرم ، هرسری پیش یکی رفتم 

نمیگم رژیم میدن   و میگم بگو میخوام پرهیز غذایی کنم یه مدت مواد غذایی دارای استروژن نخورم ، بگو ...

شرمنده تو نت سرچ کردم نمیدونم یکسری چیزها فیتواستروژن هستن ولی سطح استروژن رو پایین میارن یکسری دیگه میبرن بالا شما پرهیز استروژنتون به چه صورت بود چیا رو حذف کردین از برنامه غذاییتوت

شرمنده تو نت سرچ کردم نمیدونم یکسری چیزها فیتواستروژن هستن ولی سطح استروژن رو پایین میارن یکسری دیگه ...

سویا ، کنجد ، سیاهدانه ، رازیانه ، تخم کتان ، زیتون میوه های دارای استروژن مثل سیب ، توت فرنگی ، هندونه ، آلو ،  مغزها ، تخمه ، شیر ، خرما ، نارگیل    ... کلا قطع یا میوه هارو در حد یک چهارمشون 

چای ، نوشابه و قند و روغن و شکلات و قهوه ، ... قطع

خوردن کلم هارو هم محدود کردم چون یه جا گفته بود کاهش میده و یه جا گفته بود افزایش 

فیتواستروژن همون استروژن 

خود آبی که میخوریم به خاطر آلودگیاش که از سموم زمین و هوا میگیره بدترین نوع استروژن یا همون استرادیول داره  من تو اون مدت حتی مصرف اونم محدود کردم یا جوشیده میخوردم 

میوه هایی که استروژن پایین میارن مثل انجیر سیاه و پرتغال و انگور سیاه و قارچ ، چای ترش میخوردم

پوستم کنده شد ولی سینه ام پاکسازی شد خداروشکر 

اگر اضافه وزن داشته باشید خیلی خوب میشید 

چون استروژن باعث چاقی رون و باسن و سینه میشه و با خوردن اینا اون ناحیه ها لاغر میشه 

دو ماه بگیرید بعد یه سنو بدید اگر روند بهبود داشت که دیگه نه با این شدت ولی باز کم کم این رژیم داشته باشید

بهتون بگم روی پوستتون تاثیر میزاره 

روی پریودتون اون بازه تاثیر میزاره ممکنه عقب بیوفته 

روی باروریتون تاثیر میزاره 

چون استروژن خیلی خوبی ها هم داره ولی اگر یه تایم کم رژیمشو بگیری و بعدش متعادلش کنی دوباره همه چیت به تعادل میرسه 

سویا ، کنجد ، سیاهدانه ، رازیانه ، تخم کتان ، زیتون میوه های دارای استروژن مثل سیب ، توت فرنگی ، هند ...

فدای مهربونیت ممنونم از شما ایشالله منم رعایت کنم نتیجه خوبی بگیرم اگه باردار هستید خیلی واسه من دعاکنید 

2706