2726

سلام خانوما من چندماهیه که متوجه شدم سینه هام کیستیکه و یدونه فیبروآدنومم تو سینه ی راستم دارم. 

قصد بارداری داشتم و دکتر گفت می تونی باردار بشی ولی ممکنه اون فیبرو تو بارداری رشد بکنه که اگه به سه سانت برسه خدای نکرده تو سه ماهه دوم جراحی می کنیم. 

من تو اقدام بودم توکل به خدا

بعد از چند وقت باردار شدم و الآن هشت هفتمه و به شدت نگرانم...

امروز داشتم به سینه ی راستم دست می زدم دیدم حتی بدون فشار هم دیگه حسش می کنم و داشتم غصه می خوردم. اتفاقی به سینه ی چپم هم دست زدم که یه چیزی حس کردم. خیلی نگرانم خیلی می ترسم... کلی گریه کردم که اصلا دست خودم نبود. 

سینه ی چپم هم کیستیک بود ولی چون ریزن هیچ وقت حس نمی شد. 

سلام دوست عزیرم من درگیر فیبروادنوم بودم و چون نزدیک سه یانت شد عمل کردم خیلی استرس داشتم همش به بدخیمی فکر میکردم شما مثله من نکن ...فیبروادنوم ممکنه تو بارداری بزرگتر بشه ولی عمل نکن ... اگر تشخیص دکتر سونوگرافت کاملا صحیح باشه اصلا فعلا تا بچه دنیا میاد عمل نکن... نهایتا دیدی بزرگ شد برو نمونه بگیر وقتی نمونه داد ی جواب پاتولوژیش فیبروادنوم بود دیگه خیالت راحت فعلا عمل نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما باردار شدی که نزدیک سه سانت شد؟

نه عزیزم من زمانی فهمیدم نزدیک دو سانت بود بعد به حرف دکتر گوش ندادم سون شش ماه بعد رو نرفتم سونو یک سال بعد شد نزدیک سه سانت.. من اون زمان دو تا بچه داشتم 

نه عزیزم من زمانی فهمیدم نزدیک دو سانت بود بعد به حرف دکتر گوش ندادم سون شش ماه بعد رو نرفتم سونو یک ...

شما برای اینکه متوجه بشید فیبروآدنومه چی کار کردید؟

من چون زیر ۳۵ سالم مامو نباید بدم و برام سونو نوشت.

دوبار سونو دادم پیش دو تا دکتر مختلف که گفتن فیبروآدنوم.

شما برای اینکه متوجه بشید فیبروآدنومه چی کار کردید؟ من چون زیر ۳۵ سالم مامو نباید بدم و برام سونو ن ...

من بهترین سونوگراف شهرمون سونوم کرد گفت قطعا فیبروادنوم ... دوبار سونو کرد ...چند سونوگراف دیگه هم رفتم اونام گفتند فیبروادنوم بعد رفتم بهترین جراح اونم معاینه دستی کرد گفت خوسخیمه... نهایتا به حاطر وسواس و بزرگ شدنش برش داشتم ولی تا جواب پاتولوژیش اومد مردم و زنده شدم کلا وسواسی هستم 

من توده های ریز هیپو اکو دارم که سنو نوشته با توجه به تعداد و اندازشون سینت فیبرو کیستیک حساب میشه ، کیست ندارم اصلا همشون توده های هیپو اکو ان ، و خیلی میترسم . فیبرو ادنوم توده هست مثل همین هیپو اکو ؟

2706