2733
2734
عنوان

از دست شوهرم دیگه روانی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3022 بازدید | 80 پست
همسر منم شبیه بابامه ولی خداروشکر ازشون راضیم یبار یه متن خوندم آدما با کسایی ازدواج میکنن که از ن ...

من که بابامو دوسش نداشتم

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

منم اومدم قهر ۴ روزه خونه مامانم.به خاطر طلا.

بیکار نمیره سراغ کار 

خونه باباش زندگی میکنیم

مغازه باباش هم کار میکرد

حالا گفتن برید

یه مقدار پول. اندازه داشتیم میشد باهاش خونه بگیری ولی خونه متوسط رو به پایین.

ولی گفت طلاهاتو ب فروش منم گفتم ن

چندبار گفت برو خونه مامانت منم اومد

دیشب زنگ زد گفت طلاهاتو بیار گفتم اول مهریه

گفت نزار به آبروریزی بکشه ب مامانمم هم گفت

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اومدم قهر ۴ روزه خونه مامانم.به خاطر طلا. بیکار نمیره سراغ کار  خونه باباش زندگی میکنیم ...

ببخشید چقدر بی مسئولیت و بیعاره. 

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
2731
نمیدونم چه حکمتیه پدر عوضی باشه شوهرم عین همون عوضی در میاد. سر خودم هم اومده.

میگن سرنوشت دختر مثله مادر میشه. من تمام خانومای اطرافم سرنوشتشون مشابه مادراشون شده. انگار میگن که پدر هر کاری سره دختره مردم که زنش بوده اورده سره دختره خودش میاد.😔😕🤐😯🙁

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
خو بده طلاهات رو به شرطی نصف خونه رو بزنه بنامت گلم

وااا می خواد بفروش بده رهن کنه ک دیگ سرکار نخورد بده کرایه خونه بده

ببخشید چقدر بی مسئولیت و بیعاره. 

خیلی رو هم داره نه سرکار میره نه تو خونه یه کاری میکنه فقط رو داره این بشر منم ب خاطر فامیل اصلا دوست ندارم بیام قهر چون ۴ سال دوست بودم و انتخاب خودم بوده.مرد خوبیه ولی تنبله

2738
عوضیه خیلی

بابات عوضی مامانت روانی شوهرت خل وچل اصلا از الفاظ خوبی استفاده نمیکننی عزیزم هرچند ناراحت وعصبانی باشی ولی ........

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
میگن سرنوشت دختر مثله مادر میشه. من تمام خانومای اطرافم سرنوشتشون مشابه مادراشون شده. انگار میگن که ...

اینطوری باشه من تو آینده بدبخت میشم دیگه. یکبارهم نامزدیم رو بهم زدم سراین موضوع

شاید این را شنیده ای که زنان / در دل "آری" و "نه" به لب دارند / ضعف خود را عیان نمی سازند / راز دار و خموش و مکارند 
منم اومدم قهر ۴ روزه خونه مامانم.به خاطر طلا. بیکار نمیره سراغ کار  خونه باباش زندگی میکنیم ...

طلا رو ندههههه مهريه تو هم برو بزار اجرا نفقه تو هم همين طور تا جونش دراد مرتيكه تنه لش😤

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
طلا رو ندههههه مهريه تو هم برو بزار اجرا نفقه تو هم همين طور تا جونش دراد مرتيكه تنه لش😤

اخه من نمی خوام به قهر طولانی ب کشه ک همه بفهمن. ب نظر برگشت اون جوری دیگ خیلی مسخرست نزدیک عید هم هست دیگ بدتر

اخه من نمی خوام به قهر طولانی ب کشه ک همه بفهمن. ب نظر برگشت اون جوری دیگ خیلی مسخرست نزدیک عید هم ه ...

اهان فكر كردم ميخواي جداشي 

ببخشيد توهين كردم 

دم عيد اونا حساس ترن تو بگو طلا ميدم اما بايد خونه بنامم كني 

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
اینطوری باشه من تو آینده بدبخت میشم دیگه. یکبارهم نامزدیم رو بهم زدم سراین موضوع

نه انشاالله که سفید بخت میشی عزیزم. راستش قشنگ یادمه بچه که بودم بابام که با حرفاش مامانمو اذیت میکرد مامانم بهش میگفت نکن سره دخترت میادا. اونم میگف علط میکنه هرکی به دختره من اینارو بگه و من عزیز دردونش بودم. اولین باری که این حرفارو دقیقا از شوهرم شنیدم و رفتم بهش گفتم قیافش واقعا دیدنی بود. فرار کرد رفت از خونه بیرون

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
2706