2737
2734
عنوان

از دست شوهرم دیگه روانی شدم

3022 بازدید | 80 پست

خیلی خیلی خنگ.فقط ادعاست . واقعا برام جای تعجبه از کار خدا.بابامم دقیقا اخلاقش همین بود و هست.هیچ کس تو جامعه محیط کار محلش نمیداد بعد می اومد خونه میگفت فلان کس انقد ازم حساب میبره.منم لز دلسوزی همش حرفاشو گوش میکردم.الان یه شوهر خدا گیرم انداخته بدتر از اون.وای یه کارای روانی میکنه.امروز رفته بودیم خونشون. یعنی به حدی به من بی احترامی کرد جلو اونا که حد نداره. همش میخواست کاری کنه اونا متوجه بشن. توجهشو میخواست جلب کنه.جاریم تو اتاق بود خواهراشم تو آشپزخونه.تا بهش حرف میزدم بلند میگفت چیه چی میگی😐 میگفت داد میزنما😶 دادمیزنماااا😶😐

نمیدونم چیکار کنم.هیچ راهی به روم باز نیست.نه پول دارم نه مهریه ای که کمکم کنه نه پدر نادر درست حسابی نمیدونم چه جوری خودمو نجات بدم

یعنی جایی نرفتم که کوفتم نکنه. بعد موقع برگشت هی خودشو میمالوند بهم هی میگفت چیه خااانوووم خاااااانووووم خااانووووم 

از لحاظ عقلی مشکل داره نمیدونم چیکار کنم دکترم نمیاد 

اخلاقاش خیلی شبیه بابام اونم سالم نبود

نمیدونم این چه سرنوشتیه 

بخدا امروز جاریم اونجا بود مادرش بهش زنگ زد جوری غرق تماشای صحبت اون و مادرش بودم که انگار رفته بودم تو رویا خودمو جاش میدیدم

مادر خودمم که روانش خلاصه 

نمیدونم چرا خدا هر چی دیوونه اس سر راه من میزاره

خدایا تو بخواه... تو بخوای همه چی حل میشه❤

چند ساله ازدواج کردین؟؟بچه هم دارین؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۵ ساله یه رختر دارم اونم واسم یه غم دیگست

چرا اونم غمه واست عزیزم...ببرش دکتر شوهرتو اگه فکر میکنی مشکلش روانی هست اگر مشکلش جسمیه بازم ببر

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

منم امشب یه دعوا ی حسابی با شوهرم کردم

بخاطر خانواده بی فرهنگ و فضولش ..انقدر عصبی بودم که زنک زدم بگم بابام بیاد ..هی شوهر م گفت حالا ول کن ...ول کن

منم بخاطر اینکه بابام ناراحت نشه چیزی بهش نگفتم 

ولی انقدر سروصدا کردم...گفتم نهایت ماهی یکی دو بار میرم خونشون ..فعلا ک قبول کرده 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

منظورت اینه واقعا مشکل روانی داره یا خلق و خوش اینجوریه؟؟

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2706