2737
2739
عنوان

دارم میمیرممم

| مشاهده متن کامل بحث + 1082 بازدید | 81 پست

با چه جرأتی توهین کردی؟؟؟؟ کارتون بسیار بد بوده 

من یبار به خواهر شوهرم تازه بی منظور گفتم (دختره) شوهرم جوری باهام برخورد کرد تو دلم هزار بار به خودم لعنت فرستادم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خونسرد باش هرکی گفت بگو شرایطشو نداریم و ب کسی هم فحش نده ک مقصربشی واینکه رومخ شوهرت کارکن ک فعلاشرایطشو نداری و... واینکه میدونم بعدازسقط چی کشیدی ولی بخودت مسلط باش بگوهنوز دیرنشده سعی کن روحیتو قوی کنی 

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2728
2738
من بعد سقطمم نابود شدم

حس می کنم خودتون دوتا بس که استرس دارید و دنیا رو به حال خودتون خبر دار کردین اجازه دخالت رو دادین به بقیه. اقدام به بارداری فقط انجام..... نیست. کلی امادگی روحی جسمی نیاز داره. الان فقط شما و همسرتون میتونید مدیریت کنید این مساله رو. نه با زنگ زدن به این و اون. باید خودتون دوتا باهم کنار بیایین. فعلا بیخیال شین اما اقدامتونو ترک نکنین. فقط به اطرافیان بگین بیخیال بچه شدیم. باهمم حرف بزنین و بین خودتون قرار بذارید استرس و فشار بهم وارد نکنین و بهم کمک کنید که در صورت بروز استرس به دیگری اون یکی کمکش کنه. فقط با مهار استرس هست که امادگی روحی و جسمی پیدا می کنین. فقط به بقیه بگین بیخیال شدین فعلا یا دکتر گرفته باید مراعات کنین بخاطر سقط قبلی. 

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم
2706