2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا من کیف وکفشم برنده این قیمت نخریدم شلوارم از بهترین پاساژ تبریز گرفتم ۱۵۰سرتون کلاه رفته بنظرم

انوقت چه برندي؟

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
انوقت چه برندي؟

های کپیان😁

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2731
های کپیان😁

چقدر بيرحمن اينجور ادما

بايد ازشون ترسيد

از خوشي يه نفر كه با كلي ذوق خريد عيدشو گذاشته

اينقدر دگرگون شدن

يعني كامنتارو ميخونم بيشتر به بيرحمي ادما پي ميبرم

اسمش دنياي مجازيه

اما واقعا دل شكستن هاشون واقعا

اخه يكي نيست بگه بيچاره

شلوار ١٥٠هزار تومني به قول خودش برند يعني ده دلار

اخه كدوم برند بي صاحبي ،شلوار ده دلاري  داره

ديگه برنداي چيپ كارگري مثل زارا هر شلوارشون از بيست دلار شروع ميشه به بالا

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
چقدر بيرحمن اينجور ادما بايد ازشون ترسيد از خوشي يه نفر كه با كلي ذوق خريد عيدشو گذاشته اينقدر دگ ...

کسی ک خودش شلوار ۶۰تومنی میپوشه معلومه شلوار ۲۰۰تومنی واسش عجیبه حسود و ندید بدید هستن متاسفانه🤦🏻‍♀️حالا انگار اگه بگن قشنگه مبارکه چیزی ازشون کم میشه همیشه باید زهر دار حرف بزنن

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

سلام عزيزم من عااااشق تركيب سبز و نارنجي ام هرچي فكر كردم ك چ جوري ست كنم ب نتيجه نرسيدم تاپيك تو كمكم كرد 

زير مانتو تيشرت نارنجي هم امتحان كن عالي ميشه🤩مباركت باشن😘

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
کسی ک خودش شلوار ۶۰تومنی میپوشه معلومه شلوار ۲۰۰تومنی واسش عجیبه حسود و ندید بدید هستن متاسفانه🤦🏻‍ ...

والا

اينم محض اطلاع برند پوشاي شيكمون كه شلوار ١٥٠هزار تومني برند ميپوشن 😂

2738
والا اينم محض اطلاع برند پوشاي شيكمون كه شلوار ١٥٠هزار تومني برند ميپوشن 😂

👌🏻😂

واقعا چه ربطی به خونه داشت این همه توهین کردن هیچی نگفتم در برابر این حرف شما هم موندم چی بگم  ...

چند سال بود به خاطر تاپیکهای این چنینی و جوابهای وقیحانه و دور از ادب خیلی از همجنسهای خودم به این سایت دیگه سرنمی زدم 

چون حالم رو بد میکرد

خیلیییی زیاددد

امشبم از اون شبهاست

واقعا چطور دلتون میاد اینقدر بی ادبانه و وقیحانه رفتار کنید و چقدر راحته واسه بعضیا دل شکستن

جالبه

جالبه

جالبه که بدونیم همینایی که هر جور دلشون خواست به استارتر تو این تاپیک و یا تو تاپیک های دیگه به کاربرای دیگه توهین کردن

اگر قیافشون رو جلوی جنس مخالفشون ببینی

همچین خودش رو ناز و ملوس میکنن

که مثلاً بدترین حرفی که گفتن تو عمرشون مثلا الاغ بوده

عزیزانم

آرام تر

آرامتر

صدای شکستن دل آدمها اول به خدا میرسه

چطور به خودتون اجازه اظهار نظر در مورد همه چیز زندگی طرف میدین

استارتر عزیزم اینجا درسته فضای مجازیه ولی ادب ها واقعی هست

همه خود خود خودشون هستن 

💙شب شراب نیرزد به بامداد خمار  
ممنونم ممنونم بابت حرف های زیبایی که زدید بله درسته منم اینطوری نبودم وقتی که 16سالم بود پدر و ماد ...

استارتر باید جو اینجا رو بشناسی 

همیشه یه نیمه از خودت رو نشون بده ک قضاوت نشی 

آفرین بهت چقد با اراده و سخت کوشی 

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
ساتن حریر ممنون

مبارک باشه ماهک جان

جنس خوب ارزش داره براش پول خرج کنی 

من می خواستم پول زیاد خرج روسری نکنم تو دوماه ۴ تا روسری خریدم هر کدوم هم از اون یکی مزخرف تر 

یا یه شلوار دوماه پیش گرفتم ۶۵ تومن هر کی ندونه فکر می کنه دو سه سال خریدم

🌷🌷🌷تقدیم به خانم های گل نی نی سایت
والا اينم محض اطلاع برند پوشاي شيكمون كه شلوار ١٥٠هزار تومني برند ميپوشن 😂

دیگه حرفی نمیمونه،خدا خیرت بده😚همچی میگن ما لباس خریدیم برندم هس ۱۰۰ تومن ۱۵۰،خو اخه ساده ها اینا یه برچسبه میدوزن به لباس بی کیفیت بندازن به مردم،برندا این قیمتن،از اونجا بفرستن تو بار با گمرک با هزززاااار جور قر و فر برسه مغازه دار پای شما بیوفته ۱۰۰،دمش گرم،چه حال داده😐

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤

حرفم یه کلمه هست،،استارترم نه فامیلمه نه خواهرمه که طرفداریش کنم ولی حرف زور تو کت ادم نمیره،چون شما ها این قیمت نمیخرید دلیل نمیشه جنس بدیه،،خریده دوس داشته مبارکش باشه هست،از اون گرونترم هست مانتوی ۶،۷ تومنیم هست،یه نگاه به اطراف یه سرچ تو نت،،که سطح فکریتون بیاد بالا،در هر صورت مبارکت باشه اسی،،،😚😚😚خعلیم خاص و قشنگ

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤
2706