2737
2734
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست
بچه ها من فردا میخوام برم کلیسا هرکی دعایی آرزویی خواسته ای داره بگه تا برم واسش شمع روشن کنم من واق ...

میشه لطفا من؟؟مثلن ارزو کنی تا اخرامسال حامله باشم؟؟😍😍

اونجا جو روحانیه..بگو من ب شدت عاشق حضرت نسیحم و نمیدونم چرا😘😘

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
میشه لطفا من؟؟مثلن ارزو کنی تا اخرامسال حامله باشم؟؟😍😍 اونجا جو روحانیه..بگو من ب شدت عاشق حضرت ن ...

چشم عزیزم منم دقیقا آرزوم آرزوی شما بود که بعد از سه چهار ماه براورده شد♥️♥️♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم عزیزم منم دقیقا آرزوم آرزوی شما بود که بعد از سه چهار ماه براورده شد♥️♥️♥️

😍😍😍انشاءالله خدا وحضرت مسیح واست حفظش کنن و همیشه سربلندباشی از وجودش

ممنون😘

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
😍😍😍انشاءالله خدا وحضرت مسیح واست حفظش کنن و همیشه سربلندباشی از وجودش ممنون😘

مرسی عزیزم انشالله به امید خدا وحضرت مسیح شما هم دامنت سبز شه ودلت مثل من شاد شه فردا واست شمع هم روشن میکنم

2731

اونایی که میان میگن وااایییی چقد لباسات افتضاح چقدگرون خریدی من مانتو خریدم ۲۰تومن دقیقا همونایین که توخیابون کل لباساشون سر جمع۱۰۰تومن نمیشه از دور بیداد میکنن چی تنشه معمولا مانتو تریکو میپوشن ادعاشون میشه ارزونم خریدن تفاوتش مثل پراید Bmw بله جفتش ماشین ولی این کجا آن کجا

خب جوونه دوس داره خوش تیپ باشه و لباسای مورد علاقشو بپوشه الان جمع کنه زن شد جمع‌کنه کی حال کنه! ...

واقعاااا👌👌👌

استارتر مبارکه خیلییییی. کفشات خیلی قشنگه

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2738

عزیزم مبارکه به خوشی بپوشی 

لباسات هر کدومبه تنهایی زیباس 

مهم اینه خودت حس خوب بهشون داری

من از این مانتوت دارم البته ۲ سال پیش خریدم مدلش یه جوری هست که قدیمی نمیشه و ازوقتی مدشده توبورس ثابت مونده

قیمت ها چرا انقد تعجب کردین اخه منم اهوازم و قیمتا تو شهر ماهم اینقده

جنس شلوار رو که تو عکس نمیتونید تشخیص بدین قطعا ایستایی و زیبایی جنس این شلوار با اون شلوار ۵۰ تومنیا که میگید تفاوت فاحش داره

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
شما کجا هستید که انقدر اونجا ارزونی هست؟؟ واقعا تو تهران این قیمتی که اتارتر پرداخت کرده خیلی مناسبه ...

عزیزم همه نوع لباس همه نوع قیمت هست ما خودمون مزون داریم مانتوهامون از یک تومن شروع میشه ....اما لباساییی ک استارتر عکس داد یکم قیمتش بالا بود و ...بملند ولش کنین 

2706