2733
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133495 بازدید | 1510 پست
یه رسم معمولی دید وبازدید لازم نیست خیلی رسمی بپوشی مگه جلسه سران هست

خب بله یه عده با همون لباسای دید و بازدیدشون میرن سیزده‌بدر. اشکالی هم نداره . هرکی آزاده هرجور دوس داره بپوسه . منم که اولش گفتم خوبه ولی سلیقه ام برای گردش شاید این باشه نه مهمونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا هزار بار خواستم عکس بزارم ولی اصلا دانلود نمیشه خیلی گشتم چون دخترم مانتو جلو باز نمی پوشه یه ر ...

مبارکش باشه🥰

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2731

این کفشم از نزدیک

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
البته یه اشتباه دیگه هم کردی اسی که قیمت گذاشتی همون پست اول کاری به سایت یا سلیقه های متفاوت ندار ...

یعنی الان این خیلی گرون و خوب خریده و دوستان بهش حسودی کردن...وقتی تو یه نظر تیپش ضایس ضایست دیگه.با سیصد یه تیپ زیبا بزنه ادم ارزشش بیشتر از تیپ ملیونیی هست که تو سلیقه ی هیشکی نیست و زشته واقعا با معیارهای زیبایی جامعه

2738
خب بله یه عده با همون لباسای دید و بازدیدشون میرن سیزده‌بدر. اشکالی هم نداره . هرکی آزاده هرجور دوس ...

اینجوریا هم نیست این روزا همه خداروشکر ده دوازده دست مانتو دارن ایت تیپ اسپرت هست حالا عید و غیر عید هم نداره ارزون هم نخریده بنده خدا 

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  
2706