2737
2739
عنوان

عکس خریدای عیدمممم بیاینننن😘😍😚👕👖👗

| مشاهده متن کامل بحث + 133499 بازدید | 1510 پست
زیاد تو عکس معلوم نیست که جنسش چیه و کیفیتش چطوره ! ولی چرا تعجب یه لگ معمولی ترک میخره آدم ۳۷۰ ...

قربونه دهنت

گل گفتی آی گل گفتی

مثل یه بلبل گفتی

هرکس سلیقه و‌استانداردی داره

هررررکی اینجا برا لباس و...سلیقه دیگرانو طلب میکنه باید خیییلی جنبش بالا باشه

ده نفر میگن زشت دو نفر میگن خوب سه نفرمیگن بددد نیس

شالتم خیلی زیباست و با مانتو هارمونی داره ولی کفشاتو مناسب ندیدم درسته ک شالت خط نارنجی داره ولی شا ...

بیز دَ دَ پول یوخ😃بخندوشاد باش خداروداری

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اين نمي ارزه وگرنه الان ٢٠٠تومنم چيزي نيست هيچي نداره حس ميكنم شبيه ساپورته ديگه!

اخه فقط یه عکسه اونم چی فقط پاچه هاش مشخصه از تزدیک ندیدیم که 

شماها میگید این تیپش ۲۰۰ تومن میارزه اونم کلا 

واقعا ۲۰۰ تومن الان شلوار نمیدن اون که دیگه مانتو و کفش و شلوار و شاله😕

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2742
خیلی خوشگله مبارکت باشه گلم😍😍

خیلی ممنونم ازتون

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
بچه ها شلوار مازراتیا میدونین چندن؟واینکه جنسشون چجوره من نمیدونم اصلا،همون غواصیان یا کرپن؟؟؟

شبیه غواصیه واینکه مازراتی خیلی ضخیم وکلفت وسنگینه😑

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740
قربونه دهنت گل گفتی آی گل گفتی مثل یه بلبل گفتی هرکس سلیقه و‌استانداردی داره هررررکی اینجا برا ل ...

خب عزیزم وقتی کسی ی عکس از خریدش میزاره نظر میخواد دیگه !؟

ماام طبق سلیقه و اطلاعاتمون نظر میدیم

وگرنه مبارک باشه رو خب فروشنده ام بهش گفته 😑

من پارسال با شوهرم رفتم کیف خریدم.کله شوهرم و فروشنده رو کچل کردم از بس مدلای مختلفو امتحان کردم....اومدم عکسشو گذاشتم نی نی سایت تو ذوقم خورد...رفتم‌کیفو پرت کردم تو سر فروشنده😶😶

درست میشه دایی  

عزیزم رنگ مانتوت خیلی زیبلست قیمتش هم همینه . شال و شلوارت خوبه فقط کفشت باید مثلا با کیفت ست بشه. 

در هر صورت نبارک باشه با خوشی بپوشی

صد تا تخم مرغ می خریم نون می خوریم -- تو نون هم گول می خوریم
یه کم فک کن چیه به نظرت؟

یه رسم معمولی دید وبازدید لازم نیست خیلی رسمی بپوشی مگه جلسه سران هست

انسان خوبی باش*ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران هدر نده🌹با افتخار یه شیرازیِ تحصیلکرده  

وا بخدا الان این مدل مانتو گرونه. میدونین دوستان سلیقه ها متفاوته من کسیرو میشناسم خونه مغازه همه چی داره پول به مانتو بیرون نمیده هر سال پارچه میخره خودش میدوزه ساده ساده میگه عالیه و خودش راضیه و کسیرم میشناسم که مستاجره ولی باید برند  بپوشه. بنظرم همش سلیقه ایه. دوستان که میگن ما مانتو خریدیم بین 100 تا 200 همشون مدلشون قدیمیه

2706