2752
2734
كل زندگي ك خيانت كردن يا نكردن نيست😣😣 خوددانيد بهرحال

ما راضی ایم قلبت میگیره نیا اینجور جاها ول زندگی خیانته ب نظرم برو تاپیک های خیانتو بخون میفهمی

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
سلام منو همسرم ده سال اختلاف داریم والان ۸ساله که باهمیم ومن بی نهایت راضیم .چون پخته تر وعاقل تر از ...

ممنون ار راهنمایی گلم

حالا اگر بی بی فیس نباشن جی

و اختلاف مشخص باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۱۳ سال تفاوت داشتم اما مامانم گفت هرچی خودت بهای تو میخای زندگی کنی

مامان من اینجوری نیس بدتر از همس

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
2731
ما راضی ایم قلبت میگیره نیا اینجور جاها ول زندگی خیانته ب نظرم برو تاپیک های خیانتو بخون میفهمی

😐آروم باش

باشه كار خوبي كردي اصن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
مامان من اینجوری نیس بدتر از همس

باهاش صحبت کن اگه بابات ظرفاهم با بابات اگ داداشت با داداش اگ خواهرت با خواهرت 

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
باهاش صحبت کن اگه بابات ظرفاهم با بابات اگ داداشت با داداش اگ خواهرت با خواهرت 

همهههه مخالفن😞

ممنون ار راهنمایی گلم حالا اگر بی بی فیس نباشن جی و اختلاف مشخص باشه

بستگی به خودت داره .اگه ظاهر همسرت برات خیلی مهمه نمیتونی کنار بیای .ببین الان میتونی باهاش بیرون بری تحمل حرف مردم رو داری خجالت نمیکشی به کسی نشونش بدی ..منو همسرم چندسالی باهم دوست بودیم من همیشه به این چیزا فکر میکردم .زندگی فقط عشق و عاشفی نیس مدیریت میخواد درایت میخواد عزیزم .

ولی با وجود ناراحت بودنش ازم شب بخیرو قشنگ گفت رفت ولی من بد برخورد کردم😔😔

من که از ظهر غذا مونده بود گرم کردم خوردم اونم نون پنیر خورد اخ دلم براش سوخت از خستگی جلو تلویزیون خوابش برد منم بهش نگفتم بیا اتاق بخواب ولی دلم خیلی براش سوخت😳😳😳😳

میدونی روزی ک شوهرم اومد خاستگاری مامانم چی گفت 

گفت اگ همین الان راضی نیستی بگو دیر نشده یه خاستگاری سادس پس فردا نگی تو گفتی تو زورم کردی یا رفتی بیرون بگی فلانی چی گفت ببین پس فردا میخای بری بیرون باهاش ببین میتونی سر تو بلند کنی و بگی این شوهرمه و..... 

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦
بنظرم واسه هیچکس توضیح نده ،😇همینکه خوشبختیتو ببینن کافیه❤

راس میگی.اول خواستم یه چند سال کوچیکتر معرفیش کنم

ولی ناراحت میشه بنظرم

همون نگفتن یا پیچوندن‌بهتره