2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من ۱۱ سال شوهرم بزرگتر از خودم و بله راضی ام خیلی,بستگی داره به شخصیت طرف نه سن به نظرم,زوجی هستن اختلاف کم دارن و یا همسن هستن ولی اصلا تفاهم ندارن و همدیگرو درک نمیکنن 

برای اینکه دختر نازم از تنهایی دربیاد یه صلوات میفرستی?😘
2714

من ۱۳ سال 

بله راضیم 😊😊😊😋

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

نه  به هیچ وجه مثل پسر بچه 14 15ساله میمونه  حال آدمو بهم میزنه باید همش مهارش کنم. دلم خوش بود با یه مرد باتجربه و بزرگ ازدواج کردم دیدم از این خبرها نیست خیلی بده خیلی 😭 ریپلایم نکنید نمیتونم توضیح بیشتر بدم حالم بد میشه 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 
من 12 سال با همسرم اختلاف سن دارم.  خیلی هم راضیم.  یسری اختباف سلیقه اوایل ازدواج داشتی ...

پس راضی هستید شکر خدا

بنطر من به طرفین بستگی داره

لینکه حالا زیاد تند خو نباشن و ادم ارومی باشن

ن؟

مبشه یکم راهنماییم کنید چجوری با اختلاف نظرای اوایل کنار اومدید؟

من حس میکنم اروم نمیکنن زنو ولی خب مردن و با تجربه من خوشم میاد

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
من ۱۱ سال شوهرم بزرگتر از خودم و بله راضی ام خیلی,بستگی داره به شخصیت طرف نه سن به نظرم,زوجی هستن اخ ...

درستع.ادمی که حالا کلا رفتارش اروم باشه و بزرگتر باشه بنظرم بهتر از پسریع که ۵ سال مثلا بزرگتره ولی نمیشه باهاش دو کلام حرف زد چون زود جوش میاره

اختلاف سلیقه نداشتید شما

من ۱۱ سال شوهرم بزرگتر از خودم و بله راضی ام خیلی,بستگی داره به شخصیت طرف نه سن به نظرم,زوجی هستن اخ ...

من هم شرایطم وهم حرفم همینه.دقیق مث ایشونم

دوستای عزیزم میشه برای رسیدنم به رویام یه صلوات مهمونم کنین؟💝
2706