2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه تو عشق اولش بوده باشی 

و با هم رابطه داشته باشيد

شاید چند وقت طول بکشه

که فراموشت کنه ولی اگه

قبلا دوست دختر داشته مطمعن باش

همون لحظه فراموشت کرده

بعد هم رفته با یکی دیگه

مطمعن باش ازدواج میکنه

اما نه با دوست دخترش

با یه دختر که قبلا با کسی نبوده

برو خوش باش

2731
فراموشت کرده؟؟

دیگه ندیدمش الان 6 ساله

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740

اسی واقعا نمی‌فهممت نشستی برا کسی غصه میخوری که با 3 نفر دیگم غیر از تو بوده؟ اون الان به قوزک پاشم نیست که ولت کرده رفته با یکی دیگه داره خوش میگذرونه اونوقت تو نشستی غصه این آدمو میخوری؟ انقد کوچیکی تو؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
اسی واقعا نمی‌فهممت نشستی برا کسی غصه میخوری که با 3 نفر دیگم غیر از تو بوده؟ اون الان به قوزک پاشم ...

احمقم خودم‌م قبول دارم..ولی سعی میکنم از این لحظه به بعد حتی یه قطره اشکمو براش حروم نکنم دیگه تموم شد گریه کردن براش

...دیشب نشستم با خودم فکر کردم..لابد تو کار خدا حکمتیه که رفت

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
احمقم خودم‌م قبول دارم..ولی سعی میکنم از این لحظه به بعد حتی یه قطره اشکمو براش حروم نکنم دیگه تموم ...

بدرک که رفته،کاش زودتر میرفت حیف وقتی که به پاش هدر دادی بابا