2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جور اخلاقی؟ یعنی چه میکرد مثلا چه میگفت؟ شوخ بود؟ تو رو خدا به منم یاد بده که بتونم عشقم رو جذ ...

من اولش ازش متنفر بودم متنفر..اصلا جوابشو دوهفته یبار میدادم ولی کم کم که باهاش حرف زدم حس کردم آدم به ک درون میکنه منی که تو خونواده هیچکس حرفمو قبول نداره ولی اون درکم میکرد باهام منطقی صحبت میکرد من خودم یه آدم کاملا منطقی هستم دیدم اونم اخلاقش مثله منه سرم داد نمی زنه بحث میکنه ولی آروم و مهربون..بهش عادت کردم و ازش خوشم اومد. تا حالا هیچوقت نشده برای کسی اینهنه گریه کنم  و ناراحت باشم این پسر اولین نفره. اگ من یه هفته قهر میکردم باهاش شب و روز زنگ و پیام میداد نازمو میکشید ولی من فقط لجبازی کردم باهاش همیشه..الان دلم برای اون روزا میسوزه 😢

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2731
پروفم زشته؟🙁همیشه یه این عکسم میخندید و مسخره بازی در میاورد

من نگاش کردم خیلییی خوش اومد ی لحظه منو برد واس خاطرات گذشته م با دختر خاهر شوهرم.چقد باهم میخندیدیم 

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.
2740
اینجور روابط رو جدی نگیرید! پسری که عاشق دختری باشه سعی میکنه فورا باهاش ازدواج کنه تا مطمئن بشه مال ...

شوهر من چرا فورا با من ازدواج نکرد ۲ سال دوست موندیم حق داشتا دستش خالی بود زیادم واسم خرج نمیکرد دانشجو بود اما خوب بعد دوسال اومد البته باز دستش خالی بود 😂

میدونی چرا کات کردیم؟ چون گفتم میخوام برم دانشگاه اونم خط قرمزش بود گفت تمون کنیم وقتی زنگ زدم فو ...

منطقی نیست اصلا طرفت

خوبه که بخاطرش قید دانشگاتو نزدی

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
میفهمی  این اواخر همش بهم تیکه و کنایه گذشتم و میداد😢

به نظرم حالا همه ی دخترا گذشتشون پاک پاکه😕

اگه دوست داشت رو گذشتت هم چشماش رو میبست

این پسر شاید عقده کرده کم محلیات خواسته فقط خودش بکشه بالا با این رفتارش 

ولی نمیدونم درست

حتما با یه مشاور مشورت کن

مگه گذشتت چقدر عجیب بوده و چی توش بوده(مثلا چیز خیلی خاصی )

پسره ی نمک نشناس میگفتی یادت رفت روزایی که التماس میکردی جوابت بدم؟؟😑

عزیزم الان از چی ناراحتی؟