2737
2734
عنوان

مانتوی عید من

| مشاهده متن کامل بحث + 101761 بازدید | 236 پست
افرین  منم امسال نخریدم پارسال بعد عید از حراج مزون خریدم  بنظرم اونایی ک درگیر خرید عید ...

خرید تابستون و بیشتر دوس دارم فکر اینو که میکنم عید لباس نو بپوشم یه حالی میشم انگار خیلی معذبم باهاشون ... انشاالله هر چی میخرین به دل خوش بپوشین 🌺🌺🌺🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قشنگه مبارکه😘😘 میگم پارچه اش انگار مخملی میزنه یا تو عکس اینجوره؟ خوش رنگه👌🏼

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2731

به نظرم رنگ شالت رو مثل مانتوت یشمی قرمز یا یشمی خالی بردار کیف و کفشت قرمز باشه شال و شلوارت سبز 

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
2740
عالی تر از اینم مگه داریم؟؟؟؟   😍😅😅😅😅

چی بگم دوستم رنگ پوستت سفیده درسته؟

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
2706