2410
2553
عنوان

مانتوی عید من

101756 بازدید | 236 پست

سلااام

بچه ها من این مانتو و اینترنتی خربدم ولی موندم با چی ستش کنم 

خوش سلیقه ها پیشنهادتون چیه؟ از روسری تا کفش و کیف 😉

قیمتشم حدود ۳۰۰ فک کنم خریدم خیلی قبل تر ها خریدمش 

دلتون گرم 🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم هکس مانتومو همین الان تو تاپبکم گذاشتم😍

ترکیب قرمز و سبز هم هست توش 

بنظرم روسری سبز خوشگله واسش

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️

این روزا همه مانتو ها با روسری خوشگل تره از این بزرگا روسریتو یکم روشن تر بگی 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2714
کیف و کفش مشکی

منم به نظرم با مشکی خوب میشه 

ولی اگه توناژ سبز هم بشه درست ست کرد به نطرم خیلی خوب میشه ولی خب خودم واقعا چیزی ب ذهنم نمیرسه که خوب دربیاد

دلتون گرم 🌸
منم به نظرم با مشکی خوب میشه  ولی اگه توناژ سبز هم بشه درست ست کرد به نطرم خیلی خوب میشه ولی خ ...

شالت همون رنگی که سرته

کیف و کفشتم مشکی

نه سبز بذار فقط تو مانتوت باشه جلوه اش قشنگترمیاد

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

برای شب یلدا مانتوت خیلی مناسبه

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍
2706