2737
2734
عنوان

با نامزدم سرمهریه دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 87 پست
خب همه که نمیتونن مستقل باشن عزیزمن!شرایط اکثر خانوم هارو در نظر بگیری با وجود بچه و کارای خونه و اج ...

خب دیگه.پس چرا میگم تو شرایط ضمن عقد حق تحصیل و حق اشتغال و اینارو همرو بگیرن؟من قبلا مهریه رو فقط به خاطر این قبول داشتم که اگه یه وقت خیانت کرد بندازمش زندان که دلم خنک بشه.ولی خب الان دیگه زندانم نمیندازن 😂خب دیگه به دردی نمیخوره که.ادم باید به جای مهریه چیزایی رو بگیره که به درد میخوره.مثلا ما تو فامیلامون بوده که طرف میخواست طلاق بگیره مجبور شد مهریه رو ببخشه بچشو بگیره به جاش

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی این خانوم هیچ پشتوانه ای نداری تواین دوره زمونه تواین جامعه زن همون مهریه فقط پشتوانش میتونه بز ...

چی بگم والا.ولی خب ایشالا همه زنای سرزمینمون انقدری مستقل بشن که خودشون یه پا مرد باشن برا خودشون.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خب دیگه.پس چرا میگم تو شرایط ضمن عقد حق تحصیل و حق اشتغال و اینارو همرو بگیرن؟من قبلا مهریه رو فقط ب ...

باورت میشه من با 17 سال سن تو اون زمان گفتم این حقوق و میخوام ولی خانوادم گفتن بشین سرجات میخوای ابروریزی کنی؟😑راجب مهریه اصلاا از من و شوهرم کسی نظر نخواست خودشون بریدن و دوختن😅

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728
نه اصلا منظورم این نبود که خودش رو بچسبونه به مرد  میگم مردی که داره یک زندگی روخراب میکنه بای ...

عزیزم میدونم چی میگی.منم قبلا دقیقا نظرم همین بود.میگفتم باید یه مهریه ای چیزی باشه اگه یه وقت خیانت کرد بذارم اجرا دلم خنک بشه😂ولی خب الان مهریه رو اصلا نمیدن.طرف میفهمه زنش مهریه رو میخواد بذاره اجرا زود همه چیشو میزنه به اسم یکی دیگه.بعدشم میگه هیچی ندارم.زندانم که نمیندازن.خیلی راحت میتونن بپیچونن ندن.پسر خاله ی خودم زنش میخواست مهریه شو بذاره اجرا  اینم یه ماشین داشت زود زد به اسم باباش گفت هیچی ندارم.زندانم ننداختنش دختره هم مجبور شد ببخشه مهریه شو.البته من پسر خالم زنشو خیلییییییی دوست داشت.زنش خودش زده شد ازش یه روز خیلی بی خبر و ناگهانی و بدون هیچ دعوا و دلخوری گذاشت رفت اینم از لجش نداد مهریه شو.یا مثلا دختر عموم میخواست طلاق بگیره مهریه شو بخشید بچه رو گرفت.گفت میخوام چیکار اخه چند ماه یه بار یه دونه سکه میخواد بده اونم بدتر عصاب خوردیه .انقدر باید دعوا کنم و عصاب خوردی بکشم تا یه دونه سکه بده.ولش کن بخشیدم بره گم شه نبینمش دیگه😂

باورت میشه من با 17 سال سن تو اون زمان گفتم این حقوق و میخوام ولی خانوادم گفتن بشین سرجات میخوای ابر ...

به نظر من حق طلاق و حق حضانت فرزند و حق تحصیل و حق اشتغال و حق خروج از کشور به مهریه می ارزه.چون خب الان اکثر  خانومایی که دارن طلاق میگیرنو ببین.نصفشون که مهریه رو میبخشن که بچشونو بگیرن.نصف دیگشونم طرف طلاقشون نمیده اینام مجبور میشن ببخشن مهریه رو بگن مهرم حلال جونم ازاد😂یه درصد خیلی کمی میتونن بگیرن مهریه رو اونم نصفشو😂

خب چه کاریه از همون اول این حقارو بگیر از طرف به جا مهریه.این همه هم عصاب خوردی نکش.البته این نظره منه ها.حالا مثلا یه تعداد کم سکه باز خوبه شاید بشه گرفتش.ولی خب تعداد بالای سکه رو نمیشه گرفت فقط الکی یه چیزی ادم تعیین میکنه بعدش دستش به هیچی نمیرسه سرش بی کلاه میمونه.حداقل ادم شروط ضمن عقد رو بگیره دستش خالی نمونه😂😂

2738

من مهریه ام ۱۲۴ تا سکه اس اونشب زن عمو شوهرم لصلا قبول نمیکرد میگفت زیاده با تو جه به حرف مقام معظم رهبری و ازدواج آسان ۱۴ تا سکه و فلان ما قبول نکردیم جالب اینجاست شوهرمم با۱۲۴ تا موافق بود آخرش قبول کردن ....بعدا فهمیدیم دخترش که میگفت واسه دخترمم ۱۴ تا سکه بود علاوه بر۱۴ سکه نصف خونه و باغ هم بود چند شب پیشم برای دختر کوچیکش 14سکه ۱۴ مثقال طلا و دو دونگ خونه نوشتن 😤😤منم گذاشتم ببینمش فقط

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage

ما هم سر مهریه بازی دراوردن 

میگفت ۱۱۴ تا عندالاستطاعه هرکار کرد قبول نکردم 

من ۵۰۰ تا میخواستم تازه به زور به این راضی شدم تو خواستگاری قبول کردن ۶ ماه نامزد بودیم بعد ۶ ماه میگفتن عندالاستطاعه باشه 

منم گفتم هرکار کنی قبول نمیکنم

به نظر من ۱۴ تا یه جور بی احترامی به دختره. مهریه یه دلگرمی و پشتوانه برای دختره یعنی دختری که قراره خانم خونه یه مرد بشه ارزش نداره ۱۱۴ تا سکه مهرش کنه ؟؟

تو بیا و بمان ... 💜