2726
عنوان

با نامزدم سرمهریه دعوام شد

902 بازدید | 87 پست

بعدیک سال اشنایی قرار بود هفته اینده بیان خاستگاری یباربهم گفت مهریت چقدگفتم هرچی خودت بگی امروز گفتم ۴۱۴تا  گفت نه ۱۴ تا خودت گفتی هرچی من بگم منم گفتم نه من عدد۴۱۴ رو دوس دارم  گفت پس بشین تا بیام  بحثمون شد و گفت قبول نمیکنه اشنای درجه یکیم همه هم خبردارن از همه چیز .... بنظرتون چکار کنم... اخه واقعا ۱۴ تا   همه فامیل  میزنن توچشمم  من تموم پسرافامیل  خاستگارم بودن ردشون کردم بخاطر این اقا ..ولی واقعا ۱۴ تا سکه.......نمیدونم چکارکنم

نیومده خواستگاری میگی نامزد😐🙃

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا مهریه مهم نیست که الان.تازه با این قیمت سکه.تازه مهریه رو الان دیگه وااااقعا کی داده کی گرفته.به جه درد میخوره اخه

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

واسه مهریه کسی که خوبه و دوستش داری از دست نده عزیزم

اونایی هم که پونصدتا هستن یدونشم نگرفتن

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

والا اگه شغلش معمولیه چهارصدتا زیاده بدبخت مگه داره دو میلیارد بده ... من پسر بودم یه دونه هم نمیزدم چون زن خیانت کنه مریض روانی هم باشه باید مهریه شو بدی همون قانون تنصیف و حقوق براب  عادلانه اس.... 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2706