2737
2739
عنوان

خاطره زایمانم اونم مفصل چطور برآورده شدحاجتم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم ناراحت شدم و هم خوشحال شدم برات خدا مادر و پدرت رو رحمت کنه انشاالله بچه هات همدم تنهایی ات باشن. محتاج بنده خدا نشی.میشه با دل شکستت امام رضا رو به جوادش قسم بدی شفای بیمار جوان منو بده اسمش محمد الهی غم نبینی

2728
عزيز م😭😭😭😭😭😭یعنی میشه منم برم حرم اقا😭😭😭😭17/18ساله که نرفتم دلم بدجور میخاد هیییی خداااا

انشالله ک طلبت میکنه من اوج ناامیدی بی پولی طلبم کرد باورت میشه باصدتومن رفتم

فدای دل شکستت گلم😢😢

خدا از بعضی از پرستارا و ماماها نگزره که بخاطر بی پولی و بی کسی با جون مردم بازی میکنن

خدا گل پسر و گل دخترتو حفظ کنه برات عزیرم😍😙

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
چه  تند و خوب نوشتی  خدا بچه هات و برات نگه داره و خانواده ات رو رحمت کنه

مرسی فدات گفتم ک زودبزارم ک اذیت نشین انشالله عمر باعزت و موقیت های زیادی بیادتوزندگیت 

خدا ب حق همه سختی هایی ک کشیدی شوهرت و بچه هاتو حفظ کنه 

هر چی کشیدی رو واگذار کن ب خدای مهربون 

باور کن خدا از همه کسایی ک در حقت بدی کردن چ قوم شوهر چ کادر بیمارستان انتقامتو میگیره اجی 

تو دل شکسته ای و پیش خدا آبرو داری 

برا منم دعا کن خواهر خوبم 

خدا ان شالله ب حق آبروی امام رضای غریب خونوادتو رحمت کنه و هیچ وقت دیگه محتاج کسی نشی 

2740
منم باردارم عزیزم  برام دعا کن پسر باشه سرکوفت های پدرشوهر م تموم بشه

😢😢

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
هم ناراحت شدم و هم خوشحال شدم برات خدا مادر و پدرت رو رحمت کنه انشاالله بچه هات همدم تنهایی ات باشن. ...

ممنونم فدات انشالله ک حاجت تومیده ب دلم بدجور زده ک بیمارت خوب میشه میشه بگی مشکلش چیه خدا غم نیاره توزندگیت

عزیزم قدمش مبارک

سن و سالت کمه برای دوتا بچه نوزاد و پنج ساله برای همین حساسی

انقدر به نبودن پدر و مادرت فکر نکن و ازش برای خودت نقطه ضعف درست نکن

اصلا اصطلاح یتیم رو به کار نبر

به جای اینکه از خانواده شوهر انتظار محبت داشته باشی همین دوتا بچه رو طوری تربیت کن که فردا بهت جای همه محبت داشته باشن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
فدای دل شکستت گلم😢😢 خدا از بعضی از پرستارا و ماماها نگزره که بخاطر بی پولی و بی کسی با جون مرد ...

فدات خانم خوشگله انشالله ک جوری عمر کنی ک هیچوقت آرزو مرگ نکنی و زندگیت برپایه عشق ومحبت باشه

فدات خانم خوشگله انشالله ک جوری عمر کنی ک هیچوقت آرزو مرگ نکنی و زندگیت برپایه عشق ومحبت باشه

دعام کن عزیزم😢😢