2737
2739
عنوان

پرده 😒 خونه مستاجری چی میزنید؟

674 بازدید | 9 پست

هر جا میرم سایزا عوض میشن

اینجا اومدم الان باز قد خونه کوتاهه

پرده چه جنسی بگیرم گرون نشه

دوماهه اومدم هنو پرده نزدم پنجره ها تو حیاط باز میشن دید نداره به جایی 😐ولی بلاخره بزنم بهتره

پرده سفید ساده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرده با خود صاحبخونه هست.

یاید براتون بزنه.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2728

پرده ایی که دوست داری بزن درسته اجاره اس تو نشستی. 

من جاریم همیشع میگه من نشستم پس هر کار کنم برا خودمه 🤣اگه صاحبخونه قبول کنه نصف نصف.

دوتا خونه اجاره رفت هم کاغذ دیواری شیک زد هم پرده🤣🤣🤣

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
2740
همینکه اومدیم توش تمومه اینجا این قانون ها نیس شیشه پنجره شکسته گفتیم عوض کن گفت فعلا ک چیزی نشده ...

من خونه خودمو دادم اجاره هم پرده زدم.

هم خونه رو سرتاسر موکت نو پهن کردم.

خودمم مستاجرم، تو خونش خیلی تعمیرات میخواست عمده اش رو صاحبخونه کرد،جزئی ها رو هم گفت خودتون بکنید حساب کتاب کنید تا بهتون پولشو بدم.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
من خونه خودمو دادم اجاره هم پرده زدم. هم خونه رو سرتاسر موکت نو پهن کردم. خودمم مستاجرم، تو خونش خ ...

افرین به شما میگن صابخونه خوب

صابخونه خودتونم خوبه

دلو باید بزنم به دریا پاشم برم بخرم دیگه چیکار کنم!!؟

پرده آشپز درست کنار گاز هست موندم برا اونم بگیرم یا نه