2737
2734
عنوان

هفته ٢٧ بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 25 پست
آرییی 

میگما😁کجایی؟

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعیه منم بعضی روزا خیلی تکون میخوره بعضی روزا کمتر آب زیاد بخور اگه تو نیم ساعت ۳تا حرکت زد طبیعیه البته دکترم واسه من که ماه آخرم اینجور گفته

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2728
واقعا ؟ چرا ؟ چ ربطي داره ؟ 🤦🏻‍♀️

سرکه کند میکنه حرکات جنبن رو 

خیارشور 

ترشی 

اینا خور 

شربت شیرین درست گن بخور جبران بشه 

آب هم زیاد بخور 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
بدون آبريزشم امكان داره آب دورش كم شه ؟ ترسيدم 

عزیزم طبیعیه منم بودم تو29و28هفتگیم بازم ی روزایی برات پیش میاد خوابه تکون نمیخوره یا اینکه حالتش یجوریه ک تو حس نمیکنی دوباره فردا یا پس فردا حرکتاش زیاد میشه خیالت راحت

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
چقد از حرفت خندم گرفت مخصوصا از توضیح دادنت🤣🤣🤣🤣خودم شمالیم

خخخخ عزیزم

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا