2737
2739
عنوان

هفته ٢٧ بارداري

142 بازدید | 25 پست

از ديروزه حس ميكنم ني نيم اونقدي ك چند روز قبلش تكون ميخورد تكون نميخوره ؛ خيلي كم شده تكوناش ؛ چيكار كنم ؟ چيز شيرين و اينا رو نگين لطفا 😭 بگين طبيعيه يا ن ؟ 🤦🏻‍♀️

طبیعیه مول میکنن😀

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یادمه من حاملگی اولم 

یه تیکه کوچیک کلم ترشی خوردم

یک روز بچه کم تکون خورد ۲۷ هفته بودم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
مول رو خوب اومدی خخخخ 

😁😁😁😁

عکس پروفایلم مال قبل عمل بینیمه؛برش نداشتم چون منو با این میشناسن و من و شوهرمم تار افتادیم شناسایی نمیشیم..هرکی با ما مشکل داره؛مشکل گشا،ابولفضل😄     یاشاسین تبریز😍    دانشجوی تربیت معلم هستم😙حوصله بحث ندارم،اگه تو داری ریپلای نکن لطفا
2738
مول رو خوب اومدی خخخخ 

شمالی هستی؟

يعني چي ؟ 

یعنی عمدا تکون نمیخوره😆

2706