2733
2734
عنوان

کم کاری تیرویید دربارداری

82 بازدید | 20 پست

سلام خانما 

من دوماه پیش ازمایش  tsh دادم اون موقع 4.5 بود دکتر قرص لووتیروکسین داد ولی متاسفانه خیلی منظم نخوردم الان دوباره ازمایشش رو تکرار کردم بیشتر شده بود 6.8 بود بازم همون دارو رو بهم دادن (قول میدم اینبار سروقت بخورم ) قبل بارداری کم کاری نداشتم وبعد دوماه اقدام باردار شدم میخواستم از تجربیات شما بدونم موقع تولد بچه اتون مشکلی نداشت از لحاظ رشد و سلامت ممنون میشم از پاسختون 🌹🌹🌹🌹🌹

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤

خب قرص بخوری چیزی نمیشی 

منم بارداری اولم خوردم

بچم سالمه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بچم هنوز به دنیا نیومده قبل بارداریم tsh ام نرمال بود ولی مثل شما تو بارداری یهو زیاد شد ۵/۵ بود داروهامو دارم منظم استفاده میکنم باید زیر ۳ باشه ولی شنیدم اونایی که خیلی بالان مثل ۷۰ ۸۰ ممکنه مشکلی واسه بچه پیش بیارن

خب قرص بخوری چیزی نمیشی  منم بارداری اولم خوردم بچم سالمه

قد و وزن بچه موقع تولد چقد بود خودش تیرویید نداشت 

خودتون بعد بارداری خوب شدین یانه 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2738
اتفاقا منم تو بارداریم ۴/۵ بود اما هرروز میخوردم قرصم. رو  بچم سالمه خیلی هم تپل و‌خوشکله😂

قد و وزنش چقدر بود زمان تولد بعد بارداری خوب شدین 

سلام عزیزم نگران نباش من از 9سالگی کم کاری داشتمو تا 25سالگی که باردار شم مدام خودسر دارومو قطع میکردم،وقتی هم که باردار شدم مدتها قبلش باز داروهامو قطع کرده بودم بعدش دیگه مرتب خوردم بااینکه ارثی بود و چندتا دکتر بهم گفته بودن تا آخر عمرم باید قرص بخورم ماه آخر بارداری اولم همه چی نرمال شد و دارومو دکتر قطع کرد و بچه م هم خداروشکر هیچ مشکلی نداشت

اصلا بی نظم نخور رو هوش بچه تاثیر میزاره هروز صبح ناشتاقرصتو بخور 

ناشتا بالا میارم 😔😔😔😔

ولی اینبار به قیمت جونمم شده باید تحمل کنم خیلی نگرانم 😔😔😔😔

حتما سروقت بخور رو بچت تاثیر میذاره  بخاطر خودت ک هیچی,بخاطر بچت بخور    

😔😔😔😔😔😔

حتما میخورم هرچند حالم بد میشه 

قد و وزن بچه موقع تولد چقد بود خودش تیرویید نداشت  خودتون بعد بارداری خوب شدین یانه

من که شب قبل زایمان دگتر گفت دیگه قرص نخور 

سه ماه بعد زایمان ازمایش بده خوب بوددیگه قرص نمبخواد

من که خوب شدم

الانم باردارم ولی دیگه قرص نمیخورم خوب شدم

بچه ۳۷۰۰ .

ازمایش تیرویید براش دادیم خداروشکر نداره 

قندش هم نرمال

اصلا نگران نباش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
سلام عزیزم نگران نباش من از 9سالگی کم کاری داشتمو تا 25سالگی که باردار شم مدام خودسر دارومو قطع میکر ...

خدارو شکر قد و وزنش زمان تولد چقد بود مشکل تیرویید نداشت

ناشتا بالا میارم 😔😔😔😔 ولی اینبار به قیمت جونمم شده باید تحمل کنم خیلی نگرانم 😔😔😔😔

خب آخر  شب قبل خواب بخور