2737
2734
عنوان

کم کاری تیرویید دربارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 82 بازدید | 20 پست
من که شب قبل زایمان دگتر گفت دیگه قرص نخور  سه ماه بعد زایمان ازمایش بده خوب بوددیگه قرص نمبخو ...

ممنون تا به دنیا بیاد من خودم میمیرم از نگرانی 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
😔😔😔😔😔😔 حتما میخورم هرچند حالم بد میشه 

ب دکترت بگو ی مدل دیگه بنویسه,فک کنم خارجی هم داشته باشه,دوستم یکی و نصف میخورد,بچش تپل سالم خداروشکر 

کاربر عشق.. و tytytyلطفا درخواستمو قبول کنید درباره شغلتون اطلاعات میخام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو شکر قد و وزنش زمان تولد چقد بود مشکل تیرویید نداشت

نه عزیزم وزنش 3کیلو 200بود،قدشم باید کارتشو نگاه کنم یادم نیست پسرم الان6سالشه،نه خداروشکر تاحالا نداشته

2728
نه عزیزم وزنش 3کیلو 200بود،قدشم باید کارتشو نگاه کنم یادم نیست پسرم الان6سالشه،نه خداروشکر تاحالا ند ...

خداروشکر 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
۵۰قدش بود و ۳/۵ وزنش سه ماه بعد از. زایمان خوب شدم

خداروشکر