2733
2739
عنوان

لاغری با کالری شماری و ورزش

| مشاهده متن کامل بحث + 32076 بازدید | 5553 پست
طبق نظر دکتر کرمانی

آخه من خوندم نوشته یک وعده رو غذای سنگین بخورید نه که از صبح پا شدید بخورید تاشب ما اینجورییم دیگه😂 از صبح میخوریم تا شب 😄 از حرصم امروز رژیم نمیگیرم

بالاتنه عین چوب شده این رونا😟

آخه من خوندم نوشته یک وعده رو غذای سنگین بخورید نه که از صبح پا شدید بخورید تاشب ما اینجورییم دیگه😂 ...

ن من از چند نفر از جمله مربیم شنیدم هرچی میخوای بخور اما خودتو نترکون 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم کی با سویق جو لاغر شده؟ 

از کجا تهیه کنم؟ 

بگم چی میخام؟ 

چند قیمت؟ 

چجوری مصرف کنم؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اینم از ورزشا هرروز باید گزارش کالری دریافتی و مصرفی رو بدید شنبه ها هم وزن کشیه

من کرفس گرفتم‌ولی نمیدونم چطوری ازش استفاده کنم

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
2731
خب میترکونیم دیگه😂 عزیزم وزن نکردی خودتو؟

ن فکر نکنم پایین اومده باشم 

پریود بشم بعد ان شاءالله

ک فکر کنم برسه ب ماه رمضان ان شاءالله

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
میگم کی با سویق جو لاغر شده؟  از کجا تهیه کنم؟  بگم چی میخام؟  چند قیمت؟  چج ...

عطاریا دارن بسته بندی شده شو 

2738
بچه ها کالری مصرفی من 500 ...800 تا سوزوندم

ایول بهت 

ای وای چی شد  الان کجایی  حالش بهتره

اومدم خونه یه کم بهش شام دادم بالا آورد تو بیمارستان گفتن بهش آبمیوه اینا بدین بخوره اگه استفراغ نکرد ببرینش بالا نیاورد اومدیم خونه اما اینجا یه کم غذا دادم کلی بالا آورد😭

2706