2737
2739
عنوان

لاغری با کالری شماری و ورزش

32076 بازدید | 5553 پست

سلام دوستای گلم هرکی میخواد لاغر بشه و به تناسب اندام برسه بیاد تو تاپیک ما تا کنار هم به وزن ایده آلمون برسیم و مانکن بشیم😍💪

کاری که ما میکنیم کالری شماری و ورزشه اونایی که باشگاه میرن که چه بهتر اگه نمیرن میتونن از این برنامه هایی که عکسش رو میزارم برای ورزش استفاده کنن

ایشالله با انگیزه ای که به همدیگه میدیم به وزن ایده آلمون میرسیم 😘

من تو این 12 روز 6 کیلو کم کردم

صب ی لیوان قهوه بخورین انرژیتونو میبره بالا و اشتهاتونو میکشه

بعدازظهرم ی دمنوش بلوبری 

وسظاشم میوه فقد

تا عید اینجوری کنین 10 کیلو لاغر کنین بره بابا بعدش با برنامه و منظم میرین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اونایی که بالای هشتاد کیلوان وزنشون رو ضربدر سی منهای نهصد کنن و اون میشه کالری روزانشون 

بالای هشتاد هم ضربدر سی منهای 1100 

روز فست هم داریم که شنبه و چهارشنبه اس که یعنی کمتر از روزای دیگه میخوریم از 700 کالری شروع کنید روزای فست رو بعد که عادت کردین به 500 برسونید 😘😘

من ۷ کیلو کم کردم با کالری زدن  از برنامه مانکن هم استفاده کردم

من مانکن نصب کردم برای تثبیت وزن

امیدوارم خوب باشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
تثبیت چطوری حساب میشه ؟

یعنی الان من ۱۱ کیلو کم کردم و نمیخوام وزنم تغییر کنه

یه بخشی داره برای هدف، اونو میزنم تثبیت وزن که کالری بیشتری جذب نکنم

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2706