2737
2739
عنوان

باردارایی که تو 3 ماه آخر هستین ی لحظه میآید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 79 پست
سلام عزیزم خوبی؟  پسرکوچولوت خوبه؟ خودت بهتر شدی؟

سلام عزیزم ممنونم خداروشکر

خودتون خوبین؟ گلپسرتون خوبه؟ کی زایمانته بسلامتی؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
سلام عزیزم ممنونم خداروشکر خودتون خوبین؟ گلپسرتون خوبه؟ کی زایمانته بسلامتی؟

منم خوبم ممنون، اما دیروز رفته بودم دکتر آب دور بچه ۹ شده بود، از دیروز حالم گرفته ست😔

دکتر گفت آب زیاد بخورم و استراحت کنم

خدایا شکرت....❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خوبم ممنون، اما دیروز رفته بودم دکتر آب دور بچه ۹ شده بود، از دیروز حالم گرفته ست😔 دکتر گفت آب ...

الان هفته چندی؟عزیزم سرم درمانی هم خیلی موثره 

فقط آب خالی فایده نداره

برا من خداروشکر اون سرم ها که زدم باعث شد آب بچه خوب بمونه 

بنظرم حتما با یه دکتر دیگه مشورت کن 

سرم رینگر هست اسمشون

الان هفته چندی؟عزیزم سرم درمانی هم خیلی موثره  فقط آب خالی فایده نداره برا من خداروشکر اون سر ...

الان ٣٦ هفته هستم، دو هفته دیگه وقت سزارینمه، خودمو بستم به مایعات و هندونه و اینا

خدایا شکرت....❤❤
2731
الان هفته چندی؟عزیزم سرم درمانی هم خیلی موثره  فقط آب خالی فایده نداره برا من خداروشکر اون سر ...

دکترم فوق تخصص پریناتولوژیه ، بارداریهای پرخطر، گفت زیاد کم نیست ولی من نگران شدم، با اینکه نگفته تا موقع سزارین برم پیشش، ی هفته دیگه میرم تا بازم مایعشو چک کنه

خدایا شکرت....❤❤
الان ٣٦ هفته هستم، دو هفته دیگه وقت سزارینمه، خودمو بستم به مایعات و هندونه و اینا

خب دیگه نگرانی ندار من از ۳۲ هفته کم بود 

دکترم فوق تخصص پریناتولوژیه ، بارداریهای پرخطر، گفت زیاد کم نیست ولی من نگران شدم، با اینکه نگفته تا ...

عزیزم منم می‌دونم زیاد کم نیس ولی جهت اطمینان سرم میزنن که مبادا کمتر نشه و همین حد بمونه 

من هفته های آخر ۱۰ ونیم بود تا روز آخر قبل سزارین سرم زدم

2738
نه عزیزم اصلا ترس نداره بی حست میکنن هیچی متوجه نمیشی

از امپولش میترسم طبیعی نمیتونم چون فتق نافی دارم .نمیدونم من که طبیعی دوست دارم ولی نمیشه

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
از امپولش میترسم طبیعی نمیتونم چون فتق نافی دارم .نمیدونم من که طبیعی دوست دارم ولی نمیشه

آمپولش عین امپولای دیگس نه دردی نه هیچی 

نه بابا طبیعی که خیلی سختتره

آمپولش عین امپولای دیگس نه دردی نه هیچی  نه بابا طبیعی که خیلی سختتره

اخه فک میکنم برا من طبیعی راحت تره چون بچم پایینه به لگنم خیلی فشار میاره حس میکنم راحتر بیاد ولی برا نافم نمیشه اونم فقط بخاطر پرستاره که نافمو بست موقع بدنیا اومدنم اینجوری که بهت بگن تو باید سزارین کنی بدم میاد نمیتوتم خودم انتخاب کنم

در تاریخ۱۴۰۱/۰۹/۲۶بی بی چکم مثبت شد خدایاشکرت
اخه فک میکنم برا من طبیعی راحت تره چون بچم پایینه به لگنم خیلی فشار میاره حس میکنم راحتر بیاد ولی بر ...

توکلت به خدا باشه هرچی خیره ان شاءالله

2706