2733
2734

من آخر ماه 7 هستم، نی نی ماشاالله خیلی تکون میخوره، نی نی های شمام همین قد شلوغ و شیطونن  

میگم خدایی نکرده  نزنه کیسه آب شو سوراخ کنه بچه؟

خدایا شکرت....❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم دخمله منم خیلی تکون میخوره شباخواب ندارم روزام باهام درگیره کم کم جاش تنگ میشه من تا ۸اردیب ...

مال منم 8 اردیبهشته سزارین ولی حس میکنم زودتر دنیا میاد مثلا 36 یا 37 هفته ان قد که ماشاالله وول میخوره وروجک

خدایا شکرت....❤❤
2728

ان شاالله برامن طبیعیه اسم پسردومم سیدامیرعباس هست وای خیلی شیطونه ۳.۵سالشه پسربزرگم ۱۰.۵سالشه سیدامیرعلی هستش ارومه دخملمم باباش حانیه سادات اسمشوگذاشته وکونگ فوکاره فعلا 

ان شاالله برامن طبیعیه اسم پسردومم سیدامیرعباس هست وای خیلی شیطونه ۳.۵سالشه پسربزرگم ۱۰.۵سالشه سیدام ...

عزیز ای من ،خدا حفظشون کنه، ما هم اسم پسر مونو امیرعباس میذاریم اگه خدا بخواد

شمارو به جدتون قسم برام دعا کن سالم و سلامت و به موقع دنیا بیاد

خدایا شکرت....❤❤
2738
مال منم 8 اردیبهشته سزارین ولی حس میکنم زودتر دنیا میاد مثلا 36 یا 37 هفته ان قد که ماشاالله وول میخ ...

سلام گلم خوبی؟ امیرعباس جون خوبه؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
سلام گلم خوبی؟ امیرعباس جون خوبه؟

سلام عزیزم ، ممنون من و امیرعباسم خوبیم به لطف خدا 

محمد رضا کوچولو خوبه؟

آرومه؟

خودت وضعیتت چطوره؟

حسابی خیالت راحت شده ها منم این ی ماهم تموم بشه به کمک خدا دیگه هیچی نمیخوام

خدایا شکرت....❤❤
سلام عزیزم ، ممنون من و امیرعباسم خوبیم به لطف خدا  محمد رضا کوچولو خوبه؟ آرومه؟ خودت وضعیتت ...

سلام فدات خداروشکر 

ما هم خوبیم ممنونم 

نگران نباش میگذره بسلامتی ،چیزی‌نمونده

وزن وقدشو پرسیده بودی ۳و۱۰۰ وزن 

قدشم ۵۲ عزیزم

سلام فدات خداروشکر  ما هم خوبیم ممنونم  نگران نباش میگذره بسلامتی ،چیزی‌نمونده وزن وقدش ...

خداروشکر صحیح و سالم به دنیا اومد و بسلامتی بغلش کردی، برا منم دعا کن لطفا عزیزم.

پسر ماهتم ببوس 

خدایا شکرت....❤❤
خداروشکر صحیح و سالم به دنیا اومد و بسلامتی بغلش کردی، برا منم دعا کن لطفا عزیزم. پسر ماهتم ببوس&nb ...

مچکرم زنده باشی

خدا گل پسر شما هم سلامت بذاره بغلتون 😘

😘😘

2706