2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه من اون طرفا نیستم ولی میخوام ازش دعا بگیرم از یه نفرهم که اهل اونجا بوده پرسیدم ادرسش درست بوده

منم ازیکی ازاهالی اونجاپرسیدم مثه اینکه هرکی رفته پیشش راضیه البته جد در جد دعانویس هستن اون آقا. لطفااگه نتیجه گرفتین بهم خبربدین❤

منم ازیکی ازاهالی اونجاپرسیدم مثه اینکه هرکی رفته پیشش راضیه البته جد در جد دعانویس هستن اون آقا. لط ...

اره خب اگه واقعا نتیجه بده خوبه، حداقل میدونیم کارش واقعا اینه وکلاه بردار نیس همینم خودش خوبه بعدا افسوس نمیخوریم چرا پولوالکی بهش دادیم

2740
نه من اون طرفا نیستم ولی میخوام ازش دعا بگیرم از یه نفرهم که اهل اونجا بوده پرسیدم ادرسش درست بوده

سلام

ببخشید یه پیج دارن ایشون توی اینستاگرام که آدرس رو زده، چطور بفهمم آدرسی که شما پرسیدین و درست بوده با اینستاگرام یکی هست؟

سلام پیج اینستاگرامشون هست خیلیا راضی بودن و نتیجه گرفتن.دعا هاشون تضمینی انجام میدن و مدت زمان میگن که کی اقدام بشه برای کار مورد نظر.توی اینستاگرام کسایی بودن ک ب یک ساعت نرسیده نتیجه می گرفتن ولی بعضی از اعمال رو هم مدت دار می گفتن.

2706