2737
2734
عریزم سونو همیشه یه هفته دیرتر میگه، من طبق سونو الان تو هفته هشتمم، شما هم احتمالا ده هفته ای یا او ...

شنبه برم پیش دکترم ازش میخوام برام توضیح بده خیلی گیج شدم

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
عریزم سونو همیشه یه هفته دیرتر میگه، من طبق سونو الان تو هفته هشتمم، شما هم احتمالا ده هفته ای یا او ...

ولی من شنیدم سونو واژینال اول خیلی دقیقه

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولی من شنیدم سونو واژینال اول خیلی دقیقه

آره دقیقه سن بارداریو دقیق میگه

بر حسب تاریخ پریود بیشتر میشه چون از اول سیکل (تاریخ پری)حساب میشه نه لقاح 

ولی همیشه دکترا بر حسب تاریخ پری سن رو میگن مگه اینکه مثل شما نامنظم بوده باشه

2742
خانما نگفتین چند وقت قبل موعدی ک الان تعیین میشه...میتونیم بریم سزارین؟

دگ بین هفته ۳۸ الی ۳۹ سزارین میکنن من ۱۶ تیرم اگه خیلی زود نباشه دلم میخاد ۴ تیر سزارین شم ب امید خدا

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
دگ بین هفته ۳۸ الی ۳۹ سزارین میکنن من ۱۶ تیرم اگه خیلی زود نباشه دلم میخاد ۴ تیر سزارین شم ب امید خد ...

الان من حساب کردم از اولین روز اخرین پریودیم.۲۹ شهریور میشه ۳۸ هفته و ۱ روز.دوست دازم حداقل تولد شناسنامه ایش با شناسنامه ای من یکی بشه

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2738
الان من حساب کردم از اولین روز اخرین پریودیم.۲۹ شهریور میشه ۳۸ هفته و ۱ روز.دوست دازم حداقل تولد شنا ...

من دومیمو ۳۸ هفته و ۳روز سزارین شدم بنظرم میشه هرجند اون روزایه آخر برا وزن گیری جنین خیلی خوبه

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

سلام بچه ها به همتون تبریک میگم. منم تو دوران حاملگی ویار سختی داشتم و روز شماری میکردم تموم بشه. الان پسرم ۲ ماهشه. اومدم بگم میدونم روزای سختیه ولی قشنگه و یه روز دلتون برا روزای حاملگی تنگ میشه. شاید واسه بعضی هاتون آخرین تجربه حاملگیتون باشه پس قدر این روزا رو بدونید و واسه تموم شدنش روز شماری نکنید. حتما یه روزی دل شما هم تنگ میشه و افسوس می خورید که چرا همش غر زدم و استرس بیخود کشیدم. راستی یه تجربه😃 حتما از این روزاتون عکس داشته باشید چون تکرار نمیشه 

من ۱۹ مهر میشه.میشه ۲۹ شهریور برم سزارین؟

آخرین پریودت کی بود رفتی سونو قلب؟ 

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها من 17 دی آخرین پری بوده کی برم سونو قلب بهتره؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
آخرین پریودت کی بود رفتی سونو قلب؟ 

۱۳ دی.نرفتم هنوز

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
۱۳ دی.نرفتم هنوز

منم 17 دی بودم گفته 24 اسفند بیا، 🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706