2737
2734

من هنوز نرفتم سونو. لایکم کنید بعدا بیام این تاپیک

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام منم فکر کنم ان شاءالله مامان مهر ماهی باشم دیروز آزمایش دادم جواب مثبت بود فردا قراره برم پیش د ...

مبارکککک باشه منم چهارشنبه آزمایش دادم بتات چند بود

تیکر یه سالگی گل پسرم❤
2738

سلام منم امروز بی‌بی چک گذاشتم هاله انداخت بنظرتون مثبته اگه باشه احتمالا منم آخرای مهر باشم

این نیز بگذرد...خداییش قشنگ نیست امضام؟ در هر حالتی بهت گوشزد میکنه که این حال گذراست چه غم چه شادی یعنی درواقع این دنیا گذراست پس چه بهتر اگر خیلی به خودمون سخت نگیریم و مهربون باشیم با هم

من ۱۹ مهر میشه.میشه ۲۹ شهریور برم سزارین؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

بچه ها به همتون تبریک میگم، بیاین از علامتتون بگین

من خودم تپش قلبم اذیت میکنه و چند روزه صبحا که بیدار میشم یه کم‌حالت تهوع دارم، گاااهی زیردلم راست یا چپ تیر میکشه، کمر درد خفیف هم دارم، خیلی هم کسل شدم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706