2737
2739
عنوان

هر دفعه باباش بره بیرون پدر صاحبمو در میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 407 بازدید | 45 پست

آخی الهی ای جانه دلم 

وای من دلم رف واس همچی نی نی 

اینقد ب باباش وابسته س دوس نداره بره بیرون یا میفته دنبالش میگه منم ببر ای جان 

😍

منو شوهرم میمیریم واس بچه ولی فعلا نمیخام حامله شم یکی سقط شد میخام کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای جاااان من و شوهرم این روزا انقدر اینو میگیم که بچمون دنبالت گریه کنه 😍😍😍😍 

اره حتما تو مهمونی آبرتو بده دستت ذوق کردنتو میبینم😂😃😄😉

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
2728

از الان با زبون خودش بهش بفهمون ک بابا ها باید برن بیرون 

سر گرم کردن و قایمکی بیرون رفتن اصن چاره کار نیس ی مورد داریم تو فامیل بچه هه ۵سالشه هنوزم باباش دزدکی میره بیرون 

از اولش باید ب بچه گفت بابا میره بیرون  تا کار کنه  پول بیاره خوراکی بخریم 😆حالا ب روشا و زبونای مختلف

طبیعیه، اکثر بچه ها همین هستن، نگران نباش، بشین فکر کن چه راه هایی واسه حواس پرت کردنه کوچولوت پیدا میشه؟ و اینکه کم کم با حوصله بهش بگی بابا کار داره، برمیگرده، بچه ها شاید مقاومت زیاد کنن ولی یاد میگیرن، ضمنا به همسرت هم یاد بده یواشی بره

2740
واااای جاااان من و شوهرم این روزا انقدر اینو میگیم که بچمون دنبالت گریه کنه 😍😍😍😍 

😂😂فانتزیاقشنگیه ولی پاش که بیفته جفتتون کلافه میکنه عاصی😫

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞

اسی من فقط اینکاروکردم جواااب دادم...مرگ یبارشیونم یبار..باباش خواست بره بیرون بزارببیین خییلی  جدی بگونمیشه بزاربشینه هرچقدردوسداره گریه کنه توجهی نکن فقط فقط توجهی نکن تاخودش آروم بشه فقط یکی دوباراینکاروکنی درست میشه

🐞برای نیتم ☝🏻 دونه صلوات میفرستی🐞
2706