2737
2739
عنوان

امروز سالگرد عقدم بود که عکسای شوهرمو بایه دختره دیدم... 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 117075 بازدید | 928 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من عوضی شکایت کرد طلاهارو میخوام فاکتور نداشت من انکار کردم انقدر اذیتم کرد فقط خدا خیر بده برا ...

من که  رفته فاکتور سازی کرده اخه اشنا داشت

چجوری ثابت کردی تهدیدشو ک انداختیش زندان

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘
2731
استارتر ببخشید تو تاپیک حرف میزنیم♥️عزیزم شما برگرد خونت و ازش تعهدنامه ی محضری بگیر ک توش خونه ای م ...

اصلا نمیتونم فکر کنم که برگردم. شماخودتو بذار جای من 17 سالم بود عقدم کردن براش. الان 21 سالمه و این شده وضعیتم بخدا نه محبتی دیدم نه هیچی اصلا آدم حسابم نمیکنه. من شدم بردش حتی تا سرکوچه نباید تنهابرم.... خودش هرروز به یه بهانه تا 1 شب بیرونه

چرا اتفاقا کم گذاشته .ازکجا فهمیدی براش کم گذاشته؟؟؟؟؟؟؟ باریک الله نه باریک الله نههههههه باریک ال ...

نههههه خوشم اومد نههههه خوشم اومد نههههههه آفرییییین ازاوناهم اون دختره براش میزارع😁😁😁😁

دیدی اخر عاشقش کردم🙂🙂
2740
برودادگاه بگو به من انگ هرزگی میزنه اگه نتونه ثابت کنه ادعای شرف کن بندازش زندان

حتما اینکارو میکنم من با چشم خودم دیدم با دوستم چت میکرد حالا همه چیو انداخت گردن من!

اصلا نمیتونم فکر کنم که برگردم. شماخودتو بذار جای من 17 سالم بود عقدم کردن براش. الان 21 سالمه و این ...

گلم نمیگم ک زندگی کن برگرد ازش یچیزی بگیر ازش اتو هم بگیر  وبرگرد الان با دست خالی میخوای چیکار کنی من تمام حسایی ک الان داریو تجربه کردم 

الان اومدم خونشون ولی همش میگن حرف میزنیم حل میشه. انگار سربارشونم. مامانم میگه الان همه مردا اینجور ...

عزیزم اکثر مردا همینن درطت... ولی میتونی مهریه بگیری و یه مرد خوب بگیری....میتونی ب حرف مادرت گوش کنی و با ناامیدی زندگی کنی!