2733
2739

بااینکه توی عمرم من هیچ وقت برای هیچ کس بدنخاستم برای ادم کیته ای وعقده ای ودوبهدهم زن وفتنه ومنت گزاروبدبختی مثل این ازته دلم ارزوی مرگ میکنم جون جوری بین من وشوهرم اختلاف انداخته که بعدازدوسال باشوهرم حرفم شدوگفتم نیاخونه....بس که این زن پست ولامروته امیدوارم خداصداموبشنوه...میگن زن بارداردعاش مستحاب میشه ازخدامیخوام تنهادعایی که دارم ومستجاب کنه چنان وحشت وترسی به دلم انداخته که امیدوارم زمینگیربشه..خجالت نمیکشه سرپیری بجای دعاوطلب مغفرت میخوادشدهرموازم دورکنه توتاپیکای قبلیم گفتم سرجریانی بحثمون شدهزاربارررازش معذرتوخواستم ولی این کینه ای عقده ای ول نمیکنه حالاشوهرم براروزمادربهش زنگ زده کلی پشت من حرف زده که شدهرم بعداین همه مدت بگه تومقصری حتی طرف منونگرفته من باردارم دلم محبت میخادارامش..طرف اونوگرفته خداانشالله به بدترین وضع ممکن بندازتش  چون وحشت ب حون منوبچه هام انداخته..‌خدالعنتش کنه...خواهشانصیحا نکنیدتاپیک قبلیم مفصل گفتم...حالم ازش بهم میخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

عجب چرخ گردونی داره ایت روزگار...ای خداچنان نشونش بده نتونه حرف بزنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نفرین خوب نیست...  سر خودت در میاد خدایی نکرده  بسپار ب بالاسرت

ننیدونی چقدردلموشکونده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
اون ملاحظه نمیکنه تو بارداری تو خودت ملاحظه حالتو بکن اون بچع گناه داره بذار بدنیا بیاد اون زنکه رو ...

بقران منتظرم بدنیابیادشوهرمم بره سمتشون بچه هاموبرمیدارم میرم تاحسرتمونوبکشن...خیرنمیبینن اززندگیشون بین دونفرکه همودوست دارنواینطوری بهم بزنن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
چی بگیم والا مادرشوهر ای مام دست کمی از مادرشوهر تو ندارن منم میگم فقط خدا جوابشون و بده بعضی وقتا م ...

خیلی کثیفن خیلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بقران منتظرم بدنیابیادشوهرمم بره سمتشون بچه هاموبرمیدارم میرم تاحسرتمونوبکشن...خیرنمیبینن اززندگیشون ...

حرص نخور حالا شوهرت یچیز گفتههه حامله ای زود جوش میاری خوب نیس برای جفتتون فعلن بگذر تا بموقش 

حرص نخور حالا شوهرت یچیز گفتههه حامله ای زود جوش میاری خوب نیس برای جفتتون فعلن بگذر تا بموقش 

ممنون عزیزم کاش اینواین مادراحمقش میفهمیدادم وقتی حامله اس هیج چیزش دست خودش نیست منتهی انقدرییشعوراین چیزارونمیفهمه...هووف

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40