2752
2734
عنوان

زیر بغلم درد میکنه نکنه سرطان سینه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 55 پست
آها والله منم موندم چیه  من از بیرون مشخصه و فکر میکنم از داخل هم هست چون دستمو که عادی اویزون ...

تو بارداری وشیردهی بزرگ میشه مال منم همینطوره

به حکمتش دل بسپار(خدا)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پستان فرعیت زیر بغلته؟

آره متاسفانه بخاطرهمین دوست ندارم شوهرم تاوقتی جراحی کنم چون کامل معلومه این لعنتیه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
2731
من تابلو نیست اصلا خیلی کمه

خوشبحالت من کامل معلومه اندازه یه تخم مرغ بزرگه

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا گردد) 🍁️ 
برای اینکه خیال خودت راحت بشه یا پیش متخصص زنان برو یا برو یه سونو انجام بده که همیشه خیالت راحت باش ...

من خیلی بدبختم با این درد وبلاهایی که برام پیش میاد 

دیگه خستم  فقط خدا میدونه 

همین دوماه پیش رفتم سونو شکم   

به حکمتش دل بسپار(خدا)

عزیزم منم 5 ،6 ساله دارم رفتم همون موقع سونو دادم از بس ک درد داشتم دستمو نمی‌تونستم تکون بدم دکتر معاینه کرد و گفت چیز خاصی نیست پستان فرعیه بخاطر شیر دادن بوجود میاد بعدشم بهم گفت از این ب بعد قبل از پریودی تحریک میشع و همراه با دردهای پریودی میاد هر وقتم ک استرس یا حرص و جوش زیادی داشته باشی تحریک میشع و درد ناک ولی کلا بی خطره

تروخدابگیدمنم چیکارکنم منم دخترم ی سالشه ی مدت شیرخودمو خورد بعدش شیرش خشکی شد ازاون موقع من گهگاهی ...

اون مشکلی نداره چون شیر نخورده شیرمونده تو سینه هات

به حکمتش دل بسپار(خدا)