2737
2739
عنوان

چرا من مجردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 36 پست

والا دوستا چادری من زودی ازدواج کردن،  بنظرم یکم به خودت برس ارایش کن یذره ، 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این روزها مردها زن زیبا زیاد میبینن چون خانم ها همه جور عمل جراحی میکنن و جذاب میشن واسه همین مردها تنوع طلب و سخت انتخاب شدن و قطعا بخاطر وفور نعمت و شرایط اقتصادی تمایل به ازدواج هم خیلی کم شده

مرتب و اراسته باشي و برخوردت مناسب باشه 

شما هموني كه هستي باش وقتي عوض بشي بعدمدتي با شخصيتي از خودت مواجه ميشي كه نميشناسيش 

مهم اين هست طرف مقابل و تو همفكر و هم مسير باشيد خودت را عوض كني با كسي كه طرز فكر متفاوت داره مواجه ميشي

2738
این روزها مردها زن زیبا زیاد میبینن چون خانم ها همه جور عمل جراحی میکنن و جذاب میشن واسه همین مردها ...

اگه مرد هستین شما باید بگم این ازکوته فکری اقایون هست اگه فقط بخاطر جراحی زیبایی سخت پسند شدن پس خانوما چی بگن با این قیافه های معمولی اقایون 

اخه از اينور چادر از اونور با پسر دوست شو بنظرم اينكه ميگى نميدونم چكار كنم ايجاب مى كنه كه اول ببينى با خودت چند چندى من خودم مخالف حجابم اين باور منه اگه شمام چادرت باورته حفظش كن اگه نه عوض شو و مطابق باورت زندگى كن

اینکه انقدر حرف دیگران رو تجزیه تحلیل میکنید تا روی باور و اعتقادات خودتون باشین می‌تونه یکی از علت ...

من الانو۳۱ ساله محکم وایسادم،خواستگار دارم اما اکثرا چادری نمیخان.و بعضی هام من قبول ندارم.

خدایا کمکم کن
اگه مرد هستین شما باید بگم این ازکوته فکری اقایون هست اگه فقط بخاطر جراحی زیبایی سخت پسند شدن پس خان ...

اتفاقا مردها دنبال زنهای عملی برای ازدواج  نیستن ولی بهرحال برای وقت گذرانی هر آدمی دنبال زیباترینه

اخه از اينور چادر از اونور با پسر دوست شو بنظرم اينكه ميگى نميدونم چكار كنم ايجاب مى كنه كه اول ببين ...

من عاشق چادر پوشیدنم،ولی اینکه دنبال مثه خودمم همین،ولی میبینم پسرای مذهبی هم دخترای چادری نمیگیرن متعجبم

خدایا کمکم کن

من مانتویی بودم و با یه حجاب معمولی...کلا ادمی نبودم که دوست پسر داشته باشم..همسرم زمان اشنایی به من گفت چادر سر کن..منم یک سال سر کردم و گفتم واقعا نمیتونم...من چادری نبودم و نمیتونم باهاش کنار بیام...الان کارمون داره به طلاق میکشه‌..میگه تو زدی زیر حرفت..در صورتی که شرایط زندگیم طوریه که اصلا از خونه نمیتونم برم بیرون..

از منی که سه سال از زندگیشو پای کسی سوخته که فقط بخاطر چادر میخواستش این نصیحت خواهرانه رو بشنو.......فقط با کسی ازدواج کن که تو رو به خاطر خودت بخواد و نه طرز پوششت 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
اتفاقا مردها دنبال زنهای عملی برای ازدواج  نیستن ولی بهرحال برای وقت گذرانی هر آدمی دنبال زیبات ...

افرین وقت گذرانی ولی اینجا صحبت ازدواج هست 

برا وقت گذرانی هم خانما دنبال پولدار و خشگل هستن

2706