2410
2553
عنوان

چرا من مجردم؟

379 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها من ۳۱ سالمه و هنوز مجردم

قیافه خوبی دارم،لیسانسم،کارم تو یه شرکته

و چادری هستم

الان همه به من میگن چون چادری هستی خواستگارات کمه من چادری هستم آرای ش نمیکنم و با مردا با احترام برخورد میکنن همه به من میگن با مردا رسمی صحبت میکنی،

بهم میگن چادرو بزار کنار با مانتو هم میشه حجاب داشت میگن آرایش کن،با ی پسر دوست شو موندم چیکار کنم،

خدایا کمکم کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سنی نداری! عقایدتو سر هیچی از بین نبر.من نه چادریم نه مذهبی با شوهرم هم دوست بودم

اما سما که معتقدی بخاطر ازدواج عقیدتو نفروش.بزار یه هم کفو پیدا میشه انشالله

خدایا شکرت   راضیم به هر اونچه بخوای  
2714

خواستگار اصلا نداشتی؟

خواستگار به چادر و مانتو نیست،بیشتر به خانواده برمیگرده،اونایی که خانوادشون مدام در حال رفت و امد و مهمونی دادن و مهمونی رفتن هستن،معمولا خواستگارای بیشتری دارن

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...

اینکه انقدر حرف دیگران رو تجزیه تحلیل میکنید تا روی باور و اعتقادات خودتون باشین می‌تونه یکی از علت های تنهاییتون باشه... اصولاً انسان های قوی که عقاید محکم خودشون حالا از هرجهتی باشه رو دارن بیشتر محبوبن تا حزب باد و حرف مردم

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2706