2737
2734
عنوان

چرا من مجردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 36 پست
من الانو۳۱ ساله محکم وایسادم،خواستگار دارم اما اکثرا چادری نمیخان.و بعضی هام من قبول ندارم.

بنظرم چادر زیبایی ها.رو مخفی می‌کنه من اعتقادی به بی حجابی ندارم ولی چادر هم هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی نذاره و داره بتدریج منسوخ میشه زن ها میتونن هم حجاب داشته باشند هم زیبا جلوه کنند ولی چادر دیگه خیلی مسخره اس

من عاشق چادر پوشیدنم،ولی اینکه دنبال مثه خودمم همین،ولی میبینم پسرای مذهبی هم دخترای چادری نمیگیرن م ...

خب جهنم كه نميگيرن شما كه نميتونى يكى ديگه بشى چون اون موقع از خودت بدت مياد بنظرم تو روابط عموميت تجديد نظر كن اگه اونم خوبه ديگه كارى از دستت بر نمياد چون دخترايي كه مانتويي هم هستن و براى خودشون ارزش قائلن هم همينقدر مى تونن در اين زمينه كارى كنن به تيپ و قيافشون و تميزى ميرسن روابط اجتماعيشون خوبه زياد تو اجتماعن ديگه فكر نكنم بيشتر بشه كارى كرد و در ضمن شخصيت ادمم حفظ بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مانتویی بودم و با یه حجاب معمولی...کلا ادمی نبودم که دوست پسر داشته باشم..همسرم زمان اشنایی به من ...

ممنونم عزیزم،انشالله خدا برات بهترینها رو بخواد

خدایا کمکم کن
خب جهنم كه نميگيرن شما كه نميتونى يكى ديگه بشى چون اون موقع از خودت بدت مياد بنظرم تو روابط عموميت ت ...

ممنونم دوستم،من دقیقا مشکلم اینه که اجتماعی هم هستم،،نمیدونم خودمم برای چی تا الان کیس مناسبی برام نیومده،ناراحت نیستم از محردی بیشتر دوست دارم خانواده داشته باشم و یک همراه که همو درک کنیم ،مرسی بابت نظرت

خدایا کمکم کن
2731