2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر میخوای اون مانتو رو با این کیف و شلوار ست کنی پس بهتره کیف و کفشت همرنگ باشن وشال و شلوارت هم هم ...

کفش ک اره مشکی میگیرم اوکی ی شالم میگرم نزدیک ب رنگ شلوارم وگرنه رنگین کمان میشم   

2728
اره اینم شیک میشه فقط جنسش مثل این  باید خوب باشه توتن قشنگ صاف واسه

این عکس گواردین هستش ولی جنس های ضخیم تر هم تو بازار هست که تو پا قشنگ تر هستن . من اونها رو بیشتر دوست دارم . یه کیف کوچک دستی شیک هم روی این مانتو و شلوار داشته باشی دیگه عالی و شیک میشی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

این عکس گواردین هستش ولی جنس های ضخیم تر هم تو بازار هست که تو پا قشنگ تر هستن . من اونها رو بیشتر د ...

اگه عکس کیف خوشگل داری بفرست ممنون میشم 🎀فداتم مهربونم خریدای شمام مبارکت باشه

2740
اگه عکس کیف خوشگل داری بفرست ممنون میشم 🎀فداتم مهربونم خریدای شمام مبارکت باشه

عزیزم کیف سلیقه ایه . به نظرم کیف های طرح شنل خیلی شیک باشن

من خودم این کیف مشکی رو برای عید خریدم ولی خیلی به دلم نیست . اون زرشکی کنارش رو سال های قبل خریدم ولی خیلی دوستش دارم و به نظرم از همه ی کیف پاسپورتی هایی که تا الان داشتم قشنگ تره

الان عکسش رو می فرستم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics