2737
2734
راسته میگن هرچی میگذره سختتر میشه... هرچی میگذره بیشتر میفهمم چقدر تنها شدم و آلا دیگه نمیاد.... یه ...

کسیو میشناسنم ک مثه شما بود اصن زندگیش از روال عادی خارج شده بود کاملن ؛ دوباره باردار شد شکره خدا یکم خوب نه کلننن خوب شده الان چن سالی گذشته مطمئن باش با اومدن ی فرشته دگ حالت خیلی بهتر میشه اره الهی آمین داغ فرزند جانسوزه 

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله جواب ک اومد تحت نظر پزشک خوب اقدام کن هنوز جوونی اول راهی ایشالله خدا بهت بچه های سالم صالح ...

حالم خیلی خوب بود برگشته بودم ب زندگی... حتی شروع میکردم دوخت و دوز و... خنده برگشته بود... چند وقته یکاری کردم ثوابشو تقدیم کردم ب روح دخترم ک براش صلوات بفرستن... ازاون موقه همش میاد ب خوابم همش خواب میبینم جنازشو بغل کردم ک گریه کنم میبینم تکون میخوره و زندست... منم هول میکنم غذاشو بدم... تعبیر خواب میگفت اگر دیدی مرده زنده شد ینی جاش خوبه... خیالم راحته ولی دلم آتیش میگیره

خانوما لطفا انگیزه و امید بدین بخدا اینده روشنی داری لستارتر عزیز انقد غمگین نباش در کنار دخترت بچه ...

از سقط میترسم... چون شرایط ما جوریه 25 درصد احتمال ابتلای دوباره هست و باید سقط کنم تو 4 ماهگی... توکلم به خداست ولی اگر دوباره یه بچه مریض به دنیا بیارم یا بچمو بکشم دق میام دیگع

2728
حالم خیلی خوب بود برگشته بودم ب زندگی... حتی شروع میکردم دوخت و دوز و... خنده برگشته بود... چند وقته ...

جاش ک صدالبته خوبه آلا فرشته بود و معصوم معلومه ک حاش پیش خوده خداس؛ باور کن درمانت دوباره مادر شدنه

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
حالم خیلی خوب بود برگشته بودم ب زندگی... حتی شروع میکردم دوخت و دوز و... خنده برگشته بود... چند وقته ...

خب خواب دیدن طبیعیه شاید تا روزی ک تو این دنیا نفس میکشی خوابشو ببینی ب فال نیک بگیر از خواب ک بلند شدی یه کار خوب و خیر در راهش بکن و در کنار خواب و خاطراتش زندگی عادیتم بکن میدونم سخته ولی تمرین کن اصلا شاید این حالتو خوب کنه فکر کن زندس و درکنارت همیشه زندگی میکنه

2738
از سقط میترسم... چون شرایط ما جوریه 25 درصد احتمال ابتلای دوباره هست و باید سقط کنم تو 4 ماهگی... تو ...

ایشالله تحت نظر پزشک با رای مثبت اونا بچه دارشو ایشالله ب زودی بچه سالم و تپل مپلی بغلت میگیری

جاش ک صدالبته خوبه آلا فرشته بود و معصوم معلومه ک حاش پیش خوده خداس؛ باور کن درمانت دوباره مادر شدنه

هنوز باید چند ماه صبر کنم جواب آزمایش بیاد... بعد عفونت دارم هم دندون هم عفونت زنانه که هیچکدومش درمان نمیشه هرکار کردم... میخوام کامل خوب شم بعد... مارگزیده از ریسمان سیه و سفید میترسه... ناامید نیستم ولی همش میگم اگه خدایی نکرده خدا باز با بچه مریض امتحانم کنه من به جهنم یکی دیگه قد آلا زجر خواهد کشید... همش این مدت از آلا خواستم دعا کنه خواهر برادراش حداقل سالم باشن مث خودش اذیت نشن... آلا تک بود

هنوز باید چند ماه صبر کنم جواب آزمایش بیاد... بعد عفونت دارم هم دندون هم عفونت زنانه که هیچکدومش درم ...

اولین راه اینه فکرای منفی و از سرت دور کنی ایشالله توکلت ب خدا باشه نذر و نیاز کن فمرای فقط و فقط مثبت و خوب کن این یه دستوره  

هنوز باید چند ماه صبر کنم جواب آزمایش بیاد... بعد عفونت دارم هم دندون هم عفونت زنانه که هیچکدومش درم ...

آن شاالله ک دوتا سالم و صالح بیاد تو بغلت و بیای تاپیک بزنی 😍آن شاالله منم زنده باشم و تاپیکتو ببینم 😍😍😍😍جووون چ حالی بدع چ ذوقی کنم بشم احمد ذوقی 😍😍🤪🤪🤪😂

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆
خب خواب دیدن طبیعیه شاید تا روزی ک تو این دنیا نفس میکشی خوابشو ببینی ب فال نیک بگیر از خواب ک بلند ...

ممنونم واقعا❤️هروقت دلم خیلی میگیره زود پناه میارم این سایت... همینجا آروم میشم و ب ادامه ی زندگیم میرسم... راستش وقتی حالم خوب بود این مدت جرئت نمیکردم بیام... از خاطرات فرار کردم

2706