2410
2553

خواب دیدم آلا زل زده بهم بی حال... منم گفتم خب داره جون میده بچم قراره بمیره.. همینطور با حسرت نگاهش کردم... یهو دیدم خودشو با خنده کش و قوس داد... یهو دیدم میخواد دسشویی کنه... منم گفتم بچه مرده که دسشویی نمیکنه کاریش نکردم.. یهو دیدم دسشویی کرد کلی و فرش کثیف شد... من انقدررر خوشحال شدم گفتم بچه مرده که دسشویی نمیکنه خدایا شکرت که بچمو زنده کردی... پاشدم کلی سجده شکر کردم... رفتم از پوشکای دخترم از کشوش  آوردم باباش تمیزش کرد من پوشکش کردم... حالا بغلش کردم محکم موهامو میکشید شیطون... حالا تو فکر بودم چه غذایی بدم که دوماهه بچم گرسنست.... بیدار شدم با ذوق دیدم همه خواب بود... کم آوردم نمیدونم با این دردم چیکار کنم... همش خواب میبینم زنده شده تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

با همه وجود دعا می کنم خداوند به دلتون صبر بده...

برای آرامش تون صلوات می فرستم عزیز جانم

دوستان برای آرامش این مادر داغدار دعا کنید...

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

وای دلم خون شد بخدا

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2714

عزیییییزم 😔😔🥺🥺🥺خدابهت صبر ایوب بده

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆

ی چن روزی ناراحت بودم واسه دخترت ولی اگ یکی دیگه بباری حالت بهتر میشه

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

آخ عزیزم خدا ب دلت آرامش بده آلای عزیزمون آسمونی شد تا پیش خدا شفیع داشته باشی انشالله بزودی دامنت سبز میشه

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

وااای عزیزم خیلی دنبال پیجت گشتم گم کرده بودم تواینستا ایشالا خدابهت صبربده یک نی نی سالم وخوشگل

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706