2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم... جواب آزمایش دخترم نیومده

ازمایش چی خدا بهت صبربده عزیزم من هرروز برای ارامش دلت دعا میکنم 🌹

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
کاش همش ی کابوس باشه

😔😔 انشالله خدا پاداش صبوریتو میده عزیزم امیدوارم زندگی اون روی خوششو بهت نشون بده همیشه

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2731

الهی ک خدا بهت دوقلو بده...جای اون پرنمیشه ولی خب یکم حالت بهتر میشه

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆

ایشالله جواب ک اومد تحت نظر پزشک خوب اقدام کن هنوز جوونی اول راهی ایشالله خدا بهت بچه های سالم صالح میده غصه نخور هر کار خدا حکمتی دارهپس از هرسختی آسانیست تو این دوران حتما برو پیش روانشناس قطعا حالتو بهتر میکنن خودمم مطمئنم حالت روز ب روز بهتر میشه و میای تاپیکای خوب میزنی نمیگم دخترتو فراموش کن در کنارش ب زندگیت ادامه بده

2740

دختر یعنی غم تو و دخترت منو دیوونه کرداااااا 😥😥😥😥 خدا ب دلت صبر بده اون فرشته که جاش معلومه کجاس تو بغل خود خدا انشالله بزودی برگرده به جمعتون تو یه جسم سالم ❤

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
😔😔 انشالله خدا پاداش صبوریتو میده عزیزم امیدوارم زندگی اون روی خوششو بهت نشون بده همیشه

راسته میگن هرچی میگذره سختتر میشه... هرچی میگذره بیشتر میفهمم چقدر تنها شدم و آلا دیگه نمیاد.... یه تایمی هیچ گریه نکردم.. حتی برای یه مدت کوتاهی یاد آلا ک میفتادم میگفتم آلا دیگه کیه چرا باید بخاطرش گریه کنم... وراین حد از نظر روانی تحت فشارم... ولی الان جای خالیشو قشنگ حس میکنم... تازه بعد دوماه شب و روزم شده گریه و نای ادامه زندگی ندارم... برا روحیم رفتم دانشگاه ولی تنها ک میشم میشینم زار زار گریه میکنم.... خدایا هیچکسو ب درد فراغ عزیز مبتلا نکن الهی آمین

راسته میگن هرچی میگذره سختتر میشه... هرچی میگذره بیشتر میفهمم چقدر تنها شدم و آلا دیگه نمیاد.... یه ...

قلبم بدرد اومد 😔😔😔الهی آمین

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆
2706