2737
2734
عنوان

بچه ها میاین دلم گرفته😔تروخدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کردم ولی خب اینجور مواقع نمیدونم باید چی بگم

بگو عزيزم همه چيز درست ميشه شكر خدا ي بچه سالم و خوشجل داريم اقتصاد بد  سعي مي كنم شكر خدا همديگر دوست داريم اگر تو ناراحت باشي دلم من پژمرده ميشي و.........زن بايد بدون مردش از چه حرف هاي ارامش مي كنه

2731
ماهمینش و هم از دست دادیم از کار بیکار شد شوهرم من افسردگی گرفتم😢

بله یه مقدار سخت ولیکن  با توکل وتوسل از این مرحله عبور کنید. حالا آقاتون اونجا  رو از دس داد بزنه به یه کار دیگه 

کاربر مرد
بدون تجويز نبايد بخوره عوارض داره ها مخصوصا هورمونى

درسته عزیزم

بدون تجویز هیچ دارویی نباید خورد

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
يه سريا شوهرا حساسن  شوهره منم هست مثلا با دوست بيرون رفتن و دوست نداره اما يه دوست كه رفت امد ...

بخدا من۲۲سالمه مث زندونیم همش حتی  نمیزاره اینستام بنصبم تل و واتمم پاک کرد هیچ جام بجز حونه بابا ندارم بخدا یمدت افسرده شده بودم😔😔😔بخاطرش تحمل میکنم ولی حالا بمن میگه تو جوونیمو حروووم کردی!!زورم میاد دوستای من تو این سن دارن کیف دنیا رو میکنن بخدا روزمرگیای بقیع واسه من شده حسرت

2740