2737
2734

کلا دوساله حس میکنم زندگیم سرد شده

دیگه هیچی مث قبلنا نیس

شوهرم غروب حالش گرفته بود داشت باهام درد دل میکرد میگفت که تو پیرم کردی جوونیمو هدر دادی نگاهم کن چی شدم😐😐

خیلی ناراحت شدم هیچی نگفتم گفتم باشع میگه خیلی افسردع م خیلی ناامیدم همش نگرانم حس میکنم تا دوسال دیگه زنده م همش دارم غصه میخورم میگم غصع چی رو میگه نمیدونم وضعیتمونم خوبه میگه زندگیا داره سخت میشه میگم خب مگه فقط ماییم همه اینجورین میگه دست خودم نیس افسرده شدم انگاردوس دارم بمیرم دوس دارم خودمو بکشم اصلا خوشم نمیاد برم از خونه بیرون حتی خوابمم نمیبره😔

منم خیلی بدبختم و بی اعتماد به نفس ندونستم چی بگم ارومش کنم کمکش کنه 😔😔😔😔😔همش سکوت

درصورتیکه بخدا جوونی منه داره حروم میشه مث زندونیا همش خونه م شوهرمم یکم بدبینه و خلااااصه خبر از دل من نداره😔😔نمیدونم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

میگه دوس دارم ناز وو نوازشم کنی و فلان بخدا من هیییچی کم نذاشتم براش فقط دوساله که بچه دار شدم خب دیگه مثل گذشته نمیتونم باشم

قبلش خیییییلی بهش محبت و توجه میکردم الان که بچم اومده خب یمقداری کارام بیشتر و مسئولیت بیشتره

خودشو نمیبینه

خب اونم سرد شده از سرکار که میاد شب همش سرش تو گوشیه تا خسته شه و دور لزجون مثل جنازه خوابش میبره

عزیزم از حرفش ناراحت نشو اون حالت افسردگی گرفته

باید بره دکتر دارو شادی آور و ضدافسردگی بخوره حتما

شاید لازم باشه خودتم بخوری.

تو این دوره زمونه افسردگی کمترین بلاییه که می تونه سرمون بیاد. ولی خیلی خطرناکه.

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

منم همینجور شدم😭😭 افسردگی گرفتم ، دیگه تو جمعم گریم میگیره؟؟؟

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

چرا مثل غریبه ها باهم زندگی میکنین باهاش درد ودل کن راحت باش بعدش بهش بگو این حرفاش ناراحتت میکنه تا تکرارش نکنه

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2706