2737
2739
عنوان

بچه ها میاین دلم گرفته😔تروخدا کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از حرفش ناراحت نشو اون حالت افسردگی گرفته باید بره دکتر دارو شادی آور و ضدافسردگی بخوره حتما ...

واقعا داروی شادی آور وجود داره ؟؟

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2728
واقعا داروی شادی آور وجود داره ؟؟

بله. مخصوص افسردگی هستش. دکتر تجویز می کنه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
چیکارش کردی مگه که میگه تواین طوریم کردی

بخداااا هیچی اینو کع گفت اشک توچشام جم شد درصورتیکه جووونی و بهترین سالای زندگی منه که داره بی هیچ تفریح و خوشی میره بعد میگه شوخی کردم

2740
مثلا نمیزارع تنها تا سرکوچه برم نمیزاره برم دوستمو ببینم هیچ دوستی ندارم هیچ کلاسی نرفتم😔

اگر نميزاره بري پيش دوست هات اكثر اقايون اينطوري هستند دليلش نمي دونم اگر تا سر كوچه نميزاره كم كم بايد خودت اموزش بدي بگي بچه بي تابي مي كنه ببرم بيرون هواي بخوره ،عصرها زود بيا باهم بريم پياده روي خودم پوكي استخوان بچه نرمي استخوان بايد كم كم ياد بدي 

چرا مثل غریبه ها باهم زندگی میکنین باهاش درد ودل کن راحت باش بعدش بهش بگو این حرفاش ناراحتت میکنه تا ...

هیچوقته هیچوقت تا حالا باهام درد دل نکرده بخدا داشتم شاخ درمیاوردم😔غرورش نمیزاره میریزه تو خودش

منم کلا بی اعتماد بنفسم پیشش بخدا همه چیو میریزم تو دلم نمیتونم دو کلمه درد دل کنم باهاش😔😔بدبختم من

توکلتون ببرید بالا وسعی کنید قانع باشید .وزندگی رو به خودتون سخت نگیرید .بعضی ها دارن با درآمد 1/500 ...

ماهمینش و هم از دست دادیم از کار بیکار شد شوهرم من افسردگی گرفتم😢

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
مثلا نمیزارع تنها تا سرکوچه برم نمیزاره برم دوستمو ببینم هیچ دوستی ندارم هیچ کلاسی نرفتم😔

يه سريا شوهرا حساسن 

شوهره منم هست مثلا با دوست بيرون رفتن و دوست نداره اما يه دوست كه رفت امد داشته بلشيم و اونم متاهل باشع فرق داره 

سركوچه نرفتن اينا ديگه ..

همينا باعث افسردگيت ميشه