2737
2739
عنوان

ختتتتتنه ختنه ختنه ختنه

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 43 پست
چهل و سه روزشه میگن الان بهترین موقع ست

از ده روزگی تا یک ماهگی بهترین چون هنوز کوچیکه زیاد تو باغ نیست😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر سنش میگی یا کلن؟؟

عزیزم اون دردش میگیره مثل این میمونه گوشت تنتونو میکنن خب شما دردتون نمیگیره شاید بخیه هم بشن وبچه واقعا اذیت میشه راجب ختنه نکردن هم میتونید بخونید وتحقیق کنید من مادرم میگه بچه که ختنه نشه هرجا دشویی کنه اونجا حرام میشه نماز خوندن نمیدونم بازم خودتون میدونید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2742
نمیدونم والا.من که میخواستم نوزادیش ختنه کنم پدر شوهرم دخالت کرد نذاشت

عزیزم پس بچه رو ختنه کنید بدید بغل پدرشوهرتون متوجه بشن اون بچه الان کاملا عاقل شده و واقعا عذاب براش

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
آره واقعا خدا لعنتش کنه

خداکمکتون کنه ما بچه فامیلامونو ۴سالگی ختنه کردن مادرش میگفت پسرم چون دیده خودش شبا باگریه و جیغ بیدارمیشد میگفت دکتره اومد د... بِبُره سربچه دومشم همینجوری کرد واقعا میگه عذاب کشیدم

2740
خوشبحالت نه من دلشو دارم نه شوهرم کجا بردیش ؟

منم همین جوری بودم پدر شوهرمم اومد ولی تو اون لحظه نزاشتم گفتم باید قوی باشمو خودم همیشه کنارش باشم واس اینم خودم گرفتمش.دکتر مطب داشت پول اضافی دادیم اومد تو خونه ختنه کرد

ئاخ دونیا پیرت کردم.هه ناسه کانم هاکان و ژیکان
خداکمکتون کنه ما بچه فامیلامونو ۴سالگی ختنه کردن مادرش میگفت پسرم چون دیده خودش شبا باگریه و جیغ بید ...

واقعا خدا نگذره ازونایی که تو تصمیم پدر و مادر دخالت میکنن.ما که خیلی غصه بزرگی شده برامون

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا