2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم دل داداشمو شکستم💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 252200 بازدید | 1107 پست
تو این دنیا چیزی نیست ک نشد نداشته باشه .

اگه بخوام کل زندگیمو اینجا تعریف کنم باور نمیکنید فک میکنید تخیل ذهنمه اورگیهامونو بدبختیایی ک از بچگی کشیدم تو زندگیم بخوام تعریف کنم همه اشک ب چشماشون میاد شتید بشه از روش ی کتاب نوشت اما تو این سایت هرچی از خودت و زندگیت تعریف کنیو و پولتو ب رخ بکشی عزیزتری دیدم ک میگم

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ای واااای چرا؟؟؟؟

د بیااااا تازه صفحات اوله و به خودش اجازه میده اسی رو تف و لعنت کنه!!!!

بابا تا صفحه اول رو میخونید سریع احساساتی نشید و وظیفه خودتون بدونید پست بذارید!!

یه کم بخونید بیاید جلو ببینید چه خبره بعد.......

ی چیزایی رو شما اصلا نمیدونین ولی ما با اینا شرایط خیلی سختی رو گذروندیم  اوایل دوستیشون ک ما ...

بفرماییییییید

تمام دوستان روشنفکر و طرفدار ازدواج پیامبر که مثال میزدن بیان ببینم چی دارن بگن؟؟؟

آی حرصم میگیره

اینجور وقتا سریع مدافع حقوق بشر و خدا پیامبرشناس میشن...

یه زن بوالهوس با یه پسر بی فکر همسن بچه هاش، تو یه مکان خونه خالی، ناله و جیغ، سیگار و مشروب وو وووو.....

باز بشینید نعوذ بالله با پیامبر و حضرت خدیجه قیاس کنید اخه نمیدونیم تو این جامعه ی کثیف چه خبره؟؟؟!!!!! فقط ادای روشنفکری درمیاریم 

آرامش از خدا میخوام ک باقی زندگیتو با آرامش سپری کنی.😘😘😘😘😘😘

واقعا ممنونم خداروشکر الان زندگیه خوبی دارم و شوهرم دوسم داره  

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
واقعا ممنونم خداروشکر الان زندگیه خوبی دارم و شوهرم دوسم داره  

پس عاقل باش و الکی احساساتی نشو

به خاطر برادری که ببخشید ولی معلوم الحاله با شوهرت دعوا نکن نذار نسبت به زندگیش سرد بشه

والا شوهر خوبی داری

کار درستی کردی عذاب وجدان الکی نداشته باش

اون اسمش زنه حالا چون عقد کرده ولی یه زن سالم نیست!

همسرت حق داره که راه نده که خونه اش نشه مکان!

اگرم تا الان راه داده پس خیلی دوستت داره قدر بدون و بچسب به زندگیت

چه تلخ... مشابه ازدواج برادر شما رو تو اطرافیبانم دو سه مورد دیدم متاسفانه. فقط یکیشون زندگی خوبی داره و زنش که ازش خیلی بزرگتره واقعا زن زندگی بود و اینا با هم خوشبختن. بقیه اشون پدر پسره رو درآوردن و کلی مشکلات دارن. اگر برادرتون با زنش زندگی خوبی داشت شما باید میپذیرفتینش به خاطر زندگی برادرتون ولی الان که زندگی شون زندگی نیست برادر شما هم کاملا خام هست و ثبات نداره، حمایت معنی نداره.منم بودم شاید راه نمیدادم تا برادرم به خودش بیاد. البته ظاهرا از اون آدماست که چند بارم سرش به سنگ بخوره به خودش نمیاد. فکر میکنم ادم بچه شو از کوچیکی باید جوری تربیت کنه که اینقدر سرکش و سرخود نباشه که در مورد مساله ازدواج که اینقدر مهم هست سرخود و ساده لوحانه عمل کنه. ان شالله که ما بچه هامون و درست تربیت کنیم. فقط دعا میکنم خدا به شما و به همه ما کمک کنه...

2706