2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم دل داداشمو شکستم💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 252188 بازدید | 1107 پست
هاهاها بی مزه من با هاپو هایی مثل تو کار ندارم برو هاپ هاپتو بکن 

خدا شفات بده 

اونی که داره جر میخوره تویی نه من 😂

من دارم به بی شخصیتیت میخندم فقط 😂

رویای شما تاریخ انقضا ندارد. نفس عمیق بکشید و دوباره شروع کنید
خخ.کاش منم میتونستم مثل تو خونسرد باشمو بخندم

عشقم من همچینم خونسرد نیستم.والا یه هفته تا ساعت 3 صبح گریه میکردم.بعداز اونم دو سه روز درمیون گریه میکنم😂

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط این کلمش از ذهنم پاک نمیشه ک گف ما سردمونه داریم یخ میزنیم

تو چقدر بدجنسی منه غریبه دلم ب حاله داداشت سوخت چرا میخاین جداشون کنین من اشکم در اومد برا یه غریبه شما چه جور خانواده ایی هستین تو چطور خاهری هستی ب فکر ولنتاین خودتی ولی دوست دارین زندگیه اونو بهم بزنین چرا مگه داداشت نیس مگه پاره ی تنت نیس شما و بابات و خانوادت وشوهرت ب چه حقی جای برادرت تصمیم میگیرین شوهرت کیه ک بخاد جا داداشت تصمیم بگیره مگه خودش دل وعقل وشخصیت نداره ک شما براش تصمیم میگیرین چطور خاهرایی هستین شما مادرتون چه دلی داره واقعا که شما اصلن خدا رو میشناسین

اسی معذرت میخام واقعا سخته برادر کم سن با یه زن سن بالا ازدواج کنه حق دارین من تا اخر نخوندم وریپ کردم ولی تقصیر شماس ک یه جا ننوشتی وقطره چکونیش کردی منم چقد حررص خوردم برا داداشت از اول میگفتی چقد از دستون عصبی شدم اول 

داداشم تا تونست بهم فش داد بهش گفتم تا دیروز تنها کسی ک یارت بود من بودم اولین کسی ک خبر دار شد تپ ا ...

برادر من حرفای بدتر از اینو به من زد.منی که توی سختیا هرچی درتوانم بود براش انجام دادم هرچی داشتمونداشتم دو دستی بهش دادم.اما الان دلم نمیخواد اصلا نگاهش کنم.ازش متنفرم.گاهی آدم باید سنگ باشه.. به نفعشه.

داستانش قشنگ بود  برای خودت ی پا نویسنده ای همچین چیزهای هست ولی از اونجای ميگم داری دروغ می ...

هزارتا زندگی این شکلی حتی بدتر از اینم وجود داره..کجاش غیر طبیعیه که فکر میکنی دروغه.زندگی هممون شبیه داستانه

2738
عشقم من همچینم خونسرد نیستم.والا یه هفته تا ساعت 3 صبح گریه میکردم.بعداز اونم دو سه روز درمیون گریه ...

کاش یا اونا مارو یه کم درک میکردن یا خدا ما رو قویتر میکرد.ان شاالله مشکلاتتون حل بشه و از ته دل بخندی عزیزم

کاش یا اونا مارو یه کم درک میکردن یا خدا ما رو قویتر میکرد.ان شاالله مشکلاتتون حل بشه و از ته دل بخن ...

ممنونم مهربون❤❤

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

داداشتون مشکل داره و حتما باید پیش یه روانشناس با تجربه بره

ثبات در شخصیت و تصمیم و عواطف نداره 

مثل بچه هاست رفتارو عواطفش

کاری به مقصر بودن کسی ندارم خودش داره به خودش ظلم میکنه و اطرافیانش حرص میده

من تاپیکتو چندسال بعد دارم میخونم ولی چقدر رفتارتون بد بوده من برا برادرت گریه کردم 

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏