2733
2734
عنوان

شیر خشک یارانه ای

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 21 پست
من به بچه هام  اپتامیل دادم.خیلی هم راضی بودم از وزن قد هوشیار یه بچه هام.البته تا شش ماهگی شیر ...

منم یه مدت اپتامیل دادم

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

بعضی بچها وزن گیرشدن فرق داره من دخترم۲ماهشه ۵کیلوو۳۰۰گرمه.‌‌‌...خواهرم دخترش ۸ماهشه ۷کیلوعه

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما تو فامیلمون دوقلو داریم یکی شیریارانه ای بهش ساخت یکی نساخت و دل درد و اسهال و... مجبور شدن شیرشو عوض کنن

الان اونکه شیر یارانه ای میخوره شدییید تپله اینقدر بامزس لپ داره این هوااا

ولی اونی که شیرشو عوض کردن ببلاگ خریدن خیلی لاغره

دکتر هم گفته بود شیرخشک کلا یبوست میاره واست رفع یبوست هروقت شیر درست کرید یه حبه قند بنداز تو پستونک قاطی شیرخشک بشه

بعضی بچها وزن گیرشدن فرق داره من دخترم۲ماهشه ۵کیلوو۳۰۰گرمه.‌‌‌...خواهرم دخترش ۸ماهشه ۷کیلوعه

اره خوب هر انسانی بدنش متفاوته.

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️
2728
چندکیلوعه بچت

الان نمیدونم ولی 3 ماهگیش وزن کردم 5400 بود بعد 13 روز استفاده از شیر خشک یارانه ای 600 گرم اضافه کرده بود ولی الان ظاهرشو نگا میکنم انگاری از اونموقع تغییری انچنانی نکرده تو بغلم سنگین نمیاد الا 3 ماهو 16 روزشه

الان نمیدونم ولی 3 ماهگیش وزن کردم 5400 بود بعد 13 روز استفاده از شیر خشک یارانه ای 600 گرم اضافه کر ...

اگر شیر خشک یارانه ای رو استفاده نمی کنید من خریدارم

با دعا شاید به دست آوردمت، چون با دعا دستکاری کردن تقدیر کار کوچکی است