عنوان

شیر خشک یارانه ای

289 بازدید | 21 پست

بچه ها من به بچم یک ماهه شیر یارانه ای میدم ولی اونقدری ک ازش تعریف میکردن راضی نیستم بچم بنظر زیاد وزن نگرفته  خیلی یوبسه امروز بعد 5 روز پی پی کرد.خیلی ضعیف بود مجبور شدم شیرخشک بدم. شیر خودمم خیلی کمه بنظرتون نساخته بهش؟

یارانه ای چیه

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

قبلا ک این یارانه ای ها مفت نمیارزید الانو کیفیتشو نمیدونم

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چندماهشه شیرخشک ببلاک بده عالیه من ب بچم میدم

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

بنظرم ی مدت شیرشو عوض کن ببین وزن میگیره یانه اگ گرفت بدون بدرد نمیخوره یارانه ای

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

چندکیلوعه بچت

من به بچه هام  اپتامیل دادم.خیلی هم راضی بودم از وزن قد هوشیار یه بچه هام.البته تا شش ماهگی شیر خودمو خوردن بعدش هم شیر خودم هم اپتامیل دادم.

خَِدَِاَِوَِنَِدَِاَِتَِوَِ پَِنَِاَِهَِ لَِحَِضَِهَِ هَِاَِمَِیَِ❤️.                         شوهرم وسه تا بچه هام معنی زندگی منن❤️❤️❤️❤️
2706