2733
2739
عنوان

وبازهم حاضر جوابا بیایین 😅😅😅

892 بازدید | 72 پست

باز تو گروه با دوست صمیمیم دارم چت میکنم به داشتیم لاشی حرف میزدیم مثلا نوکرتم و اینا بعد منم گفتم غلامتم اونم گفت میدونم از همون اول هستی حالا چی بهش بگم 😤

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

غلام ده تومنی 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2738
درست خوندم.لاشی؟؟؟؟

منظورش لاتیه فک کنم😑😑

🥀این شهر شهرِ قصه های مادر بزرگ نیست که زیبا و آرام باشد ، آسمانش را  هرگز آبی ندیده ام ، من از اینجا خواهم رفت...و فرقی هم نمی کند که فانوسی داشته باشم یا نه ؛ کسی که می گریزد از گم شدن نمی ترسد...🥀
درست خوندم.لاشی؟؟؟؟

ببین همونایی که به شوخی تو گروه میگن نوکرتم خاک زیر پاتم اینجوری حرف میزدیم حالا نمیدونم اسمش چیه

یہ مورچہ افسردگے میگیرہ😪 ازش مے پرسن چتہ ؟ مے گہ :هفت سال عاشق یکے بودم آخر فهمیدم چایے خشکہ😭😂